Fontos győzelem, nagyszerű játékkal – 13. d – 9. c

Újabb forduló került megrendezésre a Sulibajnokságban, ami számunkra nagyon fontosnak ígérkezett. Fontos volt, mert ha kikapunk lemondhatunk a bajnoki címről végérvényesen. Akik kilátogattak a mai meccsre jól szórakozhattak. Nagy küzdelem és bombagólok jellemezték a találkozót. Részletek:

9.C - 13DNY 1-4

Gólszerzők: Nagy, Persa, Seres, Szalay

A meccs előtt "megcsonkult" csapatunk. Tomi sérülés miatt lemondta a játékot, így egy kicsit át kellett szervezni a tervezett kezdőcsapatot. Jó hír volt viszont, hogy David vállalja a játékot, ráadásul a kapuban. Jól kezdődött számunkra a mérkőzés. Az első percekben nagyon agresszíven letámadtunk, aminek meg is lett az eredménye. Sikerült megszereznem egy labdát, amivel elindultam az alapvonal felé, majd onnan beadtam. Bent érkezett Soma és könyörtelenül berúgta a kapuba a labdát. 0-1. Ezután nagy küzdelem folyt a pályán. Sajnos jött a hideg zuhany számunkra. A hetesünkön pattogó labdát rosszul szabadítottuk fel és a középen érkező ellenfél szemből nem hibázott. Megint védelmi hibából kaptuk a gólt. 1-1. Nem adtuk fel. Olyannyira nem, hogy egy szögletet követően beadásomra remek ütemben érkezett Edi és a kapuba gurított. 1-2. Nagyon kellett a gól, félidei eredmény ez is maradt. Fordulás után ismét nagyon harcias párharcokat láthatott a "publikum". Aztán a félidő közepe fele megkaptam a félpályánál a labdát. Nem támadott meg senki én meg gondoltam egyet és kapura rúgtam. Védhetetlen bombát eresztettem a kapu jobb felső sarkába a kapusnak esélye sem volt elérni. 3-1. Végre megnyugodtunk, kezünkben volt a meccs. A kegyelemdöfést Peti vitte be az ellenfélnek. Ha jól emlékszem ez is egy beadás után történt. Rosszul szabadítottak fel a 9.-esek és Peti a kipattanót, ahogy kell a kapuba bombázott. A kapus verve volt és Peti nem kegyelmezett. 1-4. A meccs vége felé volt egy vitatott gólhelyzet, amit Petya bá nem adott meg nekünk mondván a labda nem haladt át a gólvonalon, de a meccs után a 9.-es kapus mondta, hogy bent volt. Mindegy, így is remek győzelmet arattunk. Szeretném itt külön kiemelni János hozzáállását a meccshez. Remekül szállt be és nagyon nagyot küzdött, hasznosan futballozott az állapotához képest (azt mondta meccs előtt, hogy rosszul van.)

Összességében egy nagyon harcos, küzdelmes meccsen, megérdemelten, szép gólokkal nyertünk. Fontos győzelem volt, hiszen így van esélyünk a bajnoki cím megszerzésére.

—
Jövőhét szerdán BAJNOKI DÖNTŐ!!! (ÁPR.24) Ellenfeleink: 12.B, 9.DNY. Ha behúzzuk mindkét meccset bajnokok vagyunk!!! Gyertek akkor is szurkolni, nagyon fontos lenne!!!
Köszönjük a bíztatást vezérszurkolóinknak.