Sportversenyek

Iskolánk tanulójának sikere jégkorong sportágban

Magyar Ádám 8. A osztályos tanulónk megnyerte a csapatával - egy korosztállyal idősebbek között - a legrangosabb hazai erőpróbát: a Magyar Bajnokságot! Ezután Rigában, egy nemzetközi tornán bronzérmesek lettek.   Ádám nagyszerűen játszott és hozzájárult csapata győzelméhez.   Szeretettel gratulálunk!

Denevér-derby 2022.03.25.

Hagyományos sportprogramunk, a Denevér-derby idén március 25-én, pénteken zajlott. Két sportágban mérkőzhettek meg a csapatok, labdarúgásban és röplabdában. Az egyéni versenyekre is két sportágban került sor, asztaliteniszben és sakkban. Aki éppen nem sportolt, társasjátékozhatott az aulában.   Az eredmények: Foci: 1. 11.d 2. 12.b 3. 9.b Röplabda: 1. 12.b 2. 9.b Sakk: 1. Huang Man 9.c 2. Szalay Boldizsár 7.a 3. Nguyen...