Eredményeink a kerületi rajzversenyen

A kerületi rajzverseny témájában szorosan kapcsolódott a fővárosi versenyhez. Párokban kellett dolgozni.

A 9-10. évfolyamokon infografikákat kellett készíteniük a diákoknak, az iskolával és környezetükkel kapcsolatos témákra.

A 11-12. évfolyamon a Ludwig Múzeum “Vigyázat, törékeny” c. kiállításának anyagára kellett reflektálni, parafrázist készíteni.

EREDMÉNYEINK

a 9 évfolyamon megosztott II., helyezést ért el: Ignácz Liliána és Kundráth Vivien (9.a)

Antos Kata és Somodi Sára (9.a)

a 10. évfolyamon I. helyezést ért el: Németh Fanni és Parrag Eszter (10.a)