MADÁRELESÉGRE LENNE SZÜKSÉG!

Kedves Diákok!

Ősz vége óta folyamatosan etetjük a madarakat az iskola kertjében. Minden héten kétszer feltöltjük az etetőket, kitesszük a cinkegolyókat. Mindig minden elfogy, kis kosztosaink hálásak a gondoskodásért.

Rendszeres vendégeink a széncinkék, a mezei verebek és egy nagy fakopáncs is. A lehullott szemeket galambok, szarkák, varjak hasznosítják.

Köszönet azoknak a diákoknak és családtagjaiknak, akik már eddig is hozzájárultak az etetéshez.

Fogytán vannak a készleteink!

Kérünk szépen, ha teheted, hozz nekünk

• napraforgót (a sózatlan, pörkölés nélküli, madaraknak szánt változatát)
  • cinkegolyót
  • diót vagy más olajos magot

Az igazgatóhelyettesi irodában leadhatod, amit hoztál. Reméljük, hogy tavasszal sok kis fiókával fognak cserében megörvendeztetni minket a kert énekesmadarai.

Köszönettel

Frekot Erika