E-napló

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Iskolánkban KRÉTA naplót használunk, ezért ellenőrző könyvet nem osztunk a diákoknak. Az osztályzatok, a tanulói mulasztások és késések, a fegyelmi fokozatok és dicséretek, valamint az iskola egyéb üzenetei egyaránt egy elektronikus felületen jelennek meg, melyet a szaktanárok és az osztályfőnökök kezelnek.

A felület elérése: elektronikus ellenőrző

A tájékozódást segítő anyagok:

Az elektronikus ellenőrző felhasználói kézikönyve

A KRÉTA Gondviselői és Tanulói modul használatáról szóló videók

Adatkezelési tájékoztató

Előzetes tájékoztatás a 2021. december 8. szerdai fogadóóráról

Tisztelt Szülők!

Munkatervünknek megfelelően fogadóórák lesznek december 8-án 16:30 - tól 18:30 - ig.

A fogadóórákat online formában tartjuk meg.

A részvételhez internetkapcsolattal rendelkező számítógép, laptop, mikrofon és lehetőség szerint kamera szükséges.

Regisztrálni a KRÉTÁ-ban lehet, kizárólag szülői/gondviselői belépéssel. A fogadóóra időpontok december 2-ától jelennek meg folyamatosan a gondviselői felületen. A fogadóórára jelentkezés módjáról itt tájékozódhat.

Regisztráció határideje: 2021. december 6. hétfő éjfél.

A fogadóórákra regisztrált szülők a fogadóóra linkjét és egyéb információkat a szaktanároktól fogják megkapni elektronikus üzenetben a Kréta rendszeren keresztül a regisztráció lezárulását követően, december 7-én.

Kérjük, hogy az esetleges gondviselői belépéssel kapcsolatos problémákat az eugyintezesady@gmail.come-mail címre írt üzenetben jelezzék.

Tájékoztató az elektronikus ügyintézésről

Iskolánkban az alább felsorolt ügyek intézése a 2020/2021-es tanévtől kizárólag elektronikus ügyintézés keretében történik!

Felhívjuk a figyelmet, hogy az alább felsorolt ügytipusok, csak gondviselői jogosultsággal bejelentkezve indíthatók!

• Tanulói mulasztás igazolására szolgáló gondviselői igazolás benyújtása,
  • Osztály vagy tanórai csoport változtatási kérelmének benyújtása,
  • Külföldön töltött ideiglenes tanulmányi időszak bejelentése,
  • Magántanulói jogviszony iránti kérvény bejelentése,
  • Vendégtanulói jogviszony bejelentése,
  • Kiiratkoztatás a köznevelésből,
  • Kiiratkoztatás nem tankötelezettséget teljesítő jogviszonyból,
  • Igazgatói engedély diák mulasztásának igazolására gondviselői kérelem benyújtása,
  • Tanulói felmentésre, mentességre szolgáló gondviselői kérelem benyújtása,
  • Tanulói közösségi szolgálatának teljesítéséről szóló igazolás benyújtása,
  • Bizonyítvány- vagy törzslapmásolat igénylése,
  • Személyes adatokban bekövetkezett változás bejelentése.
Az ügyintézést segítő videók itt érhetők el.

Gondviselői, tanulói bejelentkezéssel kapcsolatos kérdésekkel az eugyintezesady@gmail.com e-mail címre írjanak.

Köszönjük együttműködésüket!

Iskolavezetés