Természettudományos Tehetségnap program
Megnyitó: 8 15-kor
I. szakasz: 830 – 10-ig
II. szakasz: 1030 – 13-ig Rendőrségi bemutató és interaktív foglalkozás az udvaron
|
program |
előadó |
felelős |
létszám |
terem |
|
Űrverseny (filmvetítés) |
Németh Bálint 10.d |
F.T.M. |
30 fő |
44. |
|
Csillagászat és repülőgépek |
Baldauf Péter 12.c Temesvári Róbert 12.c |
K.B.B. |
30 fölött |
137. |
|
Energiatakarékosság |
Fajka Csaba, Gervein Adrienn, Papp Renáta, Nguyen Róbert 10.c Pavela Olivér 11.c |
M.T. D.B. |
30 fő |
145. |
Fizikai paradoxonok |
Bognár Krisztián 9. B Puskás Levente 9.B Pizmány Marcell 9. C Nánai Sándor |
N.S. |
36 fő |
42. |
|
Kémiai tanulókísérletek |
Herczig Ferencné, Mezei Zoltán |
M.Z., Klári |
10 x 2-3 fős csoport |
41. |
|
|
Közlekedés téma |
Bottlik Dániel 13.d Földes Gergely |
Sz.A., D.L. |
20 fő |
142. |
|
Origami |
Bodó Gergely, Rozsnyai Péter 10.a |
Sz.A. |
10-12 fő |
6. |
|
A biztonságos internetezésről |
külső előadó: Dr. Romhány Gergely |
T.K.M. |
7., 8. ,9. évf. 30fő |
10. |
Állatbemutató |
Tóth Gábor állatgondozó |
F.E. |
max. 32 fő |
39. |
|
Borzongató házikedvencek (állatbemutató) |
Udvardy Bence 11.a Molnár Barbara 9.c |
K.Sz.A. |
30 fő |
49. |
|
Vöröskeresztes elsősegély bemutató |
Ivány Aletta 9.a vendég:Varga Márta |
K.K. |
30 fő |
132. |
|
Biológia témájú előadások: - Madárbarát kert - Horgászatról - Bőr és kozmetika |
Kecskés Zsuzsa 10.c Czifra Evelin Kartali Fanni Simon Krisztián Hegedüs Norbert |
F.E. |
30 fő |
35. |
|
Talajakrobatika Vívás bemutató |
lásd alul! |
B.I., Cs.L. Sz.P. |
40 -50 fő |
test. |
|
Lego-film készítés |
Birtók Zsolt 13.d vendég: Molnár Dávid Márk |
D.L. |
30 fő (9-13.) |
kivetítős
|
|
Gazdasági ismeretek |
Nagy Kálmán (APEH) |
T.K.M. |
11-12-13. évf. 30 fő |
138. |
|
Tánctanítás |
Kovács Viktória 11.d Gál Veronika tánctanár |
F.E. |
40 fő |
ebédlő |
|
Mozgasd meg a robotot! |
Hatházi Dániel 9.d Énekes Edvárd Almásy Márton |
T.K.M. |
10 fő |
123. |
Vívó sportág bemutatása elméletben és gyakorlatban:
- párbajtőr: Kravaricsek Mónika 11.b, Gosuly Zoltán 10.c
- kard: Vörös Bálint 10.c
- tőr: Csató Mercédesz 10.d
Talaj akrobatika
- Csomár Tünde, Fidel Nikoletta 9.a
- Csápai Ivett, Kővári Cintia 10.b
- Lakner Alexandra, Saródi Letícia 10.c
- Oszvald Anna 10.d
- Kanda Richárd, Nguyen Tomi 12.a
- Németh Tamás 12.c
- Altrichter Anett, Németh Dorottya, Szakács Henrietta, Zadravecz Annamária, Sallai Viktória 12.d
Képgaléria
« Vissza