„Egy hajóban evezünk!” - Ady-nap 2013.03.26.

Erről a címről mindenkinek sok minden juthat eszébe, gondolatok, tevékenységek, mégis ennek a napnak a fő témája az elfogadás volt. Arra koncentráltunk, hogy az osztályközösségeket fejlesszük, ne legyenek kirekesztések, elfogadóak legyünk mindenkivel szemben, ne ítéljünk el senkit és ne különböztessünk meg senkit tulajdonságai és különbözősége miatt. Kezeljünk mindenkit egyformán, mindenki az osztály része legyen.

Az Ady-nap jó hangulatban telt. Sok-sok feladatot kellett az osztállyal együtt, közösen megoldani, pont ezért, hogy mindenki ki tudja venni a részét (akár csak egy kicsit is) valamiből, hogy az osztályban összetartás legyen és együttműködés.

Néhány feladat a sok közül: Értékek hálója, Az osztály tehetsége, Az osztály ereje-/törj be a körbe/, Körben az osztály mesél, stb.

A nap közben vállalásokat kaphattunk, amelyet egész nap be kellet tartani, ezek a vállalások meg voltak számozva.

Az eredményhirdetésnél a tombolaszámokat is kisorsolták.

III. hely: 11. b

II. hely: 12. b

I. hely: 12. c

Gratulálunk Nekik!

A diákok a következő héten szavazhattak arról, hogy milyen volt a hangulat, milyenre értékelik az állomásvezetők munkáját, és hogy  mennyire nyújtott maradandó élményt a program.

A diákok az Ady-napot 5-ös skálán 4-es körülire pontozták.

A projektet a British Council támogatásával a  KÖZÖS SULI, VILÁGSULI – A MI SULINK LEGYEN MINDENKIÉ! - Ötletpályázat 2013 Ifjúsági diákkezdeményezések keretében valósítottuk meg.

Szabó Márton Bence 9.c