Öregdiák találkozó 2012.

2012. március 24-én az Ady Endre Gimnázium fennállásának 25. évfordulóját ünnepelte. Ebből az alkalomból öregdiák találkozót rendeztünk, ahol a résztvevőknek alkalmuk nyílt újra találkozni egykori tanáraikkal és osztálytársaikkal. A rendezvényre 360-an jöttek el. Jó volt újra látni a rég nem látott arcokat, beszélgetni a diákévek nosztalgikus emlékeiről és az azóta elért sikerekről. Jó volt látni és megismerni egykori tanítványaink apró és nagyobb gyermekeit. A találkozó programját három volt diákunk kiállítása is színesítette. Vasvári Péter (1992) tervezőgrafikus művész legújabb logóiból, Strémen Judit (1998) fotóiból, Monori László (2005) építész pedig tervrajzaiból és látványterveiből válogatott. A kiállítások megtekinthetők kiállítótermünkben.
Örülünk, hogy sokan eljöttek, és visszavárunk mindenkit a hétköznapokban is egy-egy beszélgetésre, kis nosztalgiázásra.

A program lebonyolításában a jelenlegi 9.c osztály tanulói segítettek. Munkájukat köszönjük.

Kapcsos Éva

szervező tanár