Biológia versenyfelhívás

Kedves Versenyzőkedvű Diákok!

Az Ady Endre Gimnázium Természettudományi Munkaközössége biológia versenyre hív Benneteket, amelyet a III., IV. és XIII. kerület iskoláinak felsős diákjai számára hirdetünk meg (5., 6., 7., 8. évf.). Nevezési díj nincs.

A versenyen egyénileg lehet részt venni, két fordulóban küldünk feladatlapot.

A verseny témája:

„Herman Ottó munkássága,

s az általa vizsgált pókok, halak és madarak jellemzoi”

A kidolgozott feladatlapokat - a beküldési határidőt betartva - egyénileg vagy iskolai szinten összegyűjtve az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Ady Endre Gimnázium,

Természettudományi Munkaközösség,

1138 Bp. Röppentyű utca 62.

Beküldési határidő: 1. forduló – 2014. október 6.

2. forduló – 2014. november 5.

A legjobb eredményt elérő diákokat a gimnáziumban megrendezendő döntőbe hívjuk, amelynek időpontja: 2014. november 27. (csütörtök)

A döntő kérdései a feladatlapokon szereplő állatok köréből kerülnek ki.

A döntőbe jutott diákokat és iskolájukat külön értesítjük és tájékoztatjuk a részletekről.

Eredményes versenyzést kívánunk!

Budapest, 2014. szeptember 19.                                      Az Ady Endre Gimnázium

Természettudományi Munkaközössége