Sikeresen pályáztunk a Határtalanul programban

A Miniszterelnökség Nemzetpolitikai Államtitkárságától kapott tájékoztatás alapján örömmel írhatjuk, hogy a 2021/2022-es tanévre benyújtott Határtalanul pályázatunk ismét a nyertesek között van.

A bíráló bizottság pályázatunkat 2 606 925.-Ft támogatásban részesítette.

A támogatásnak köszönhetően egy 4 napos kirándulás, szakmai program fog megvalósulni a Felvidéken, testvériskolánk, a rozsnyói P. J. Safarik Gimnázium segítségével.

A pályázat kedvezményezettje a 9.D osztály egésze és a 10.D osztály egy része lesz, összesen 40 diák és 4 kísérő tanár vesz részt a programban 2022 júniusában.

Bízunk benne, hogy a járványhelyzet lehetővé fogja tenni mindkét nyertes Határtalanul pályázatunk megvalósítását.

Budapest, 2021. december 9.

Farkas Zoltán

Projektvezető tanár