Történelem verseny általános iskolásoknak: Eredmények és a döntő feladatai

Kedves versenyzők és felkészítő tanárok!

Köszönjük szépen az összes beküldött pályaművet, nagyon szép megoldásokat kaptunk a kiadott feladatokra. Reméljük, hogy mindenkinek hasznára vált a versenyen való részvétel.

Véget értek az írásbeli fordulók, és most a kilenc legjobb eredményt elért tanulót hívjuk be a döntőbe. Névsorukat és eredményeiket mellékeljük.

Kérünk benneteket, hogy a szóbeli fordulóra készítsetek egy plakátot vagy tablót, amelyen bemutatjátok az általatok választott reformkori politikus pályáját (pl. Deák, Wesselényi, Kossuth, Széchenyi...). A szóbelin ennek segítségével szóban is be kell majd mutatni a választott jelentős személyt. A tablót készíthetitek egyszerű csomagolópapírra.

Szeretettel várunk benneteket, diákokat és tanárokat a szóbeli fordulón, 2023. április 17-én 15 órára a 137-es terembe!

Tóth Orsolya és Hollander Gyöngyi

szervező szaktanárok

Fájlok

eredmények táblázat.pdf (123 KB)