Tanévnyitó és szeptember 1-jei program ; Tudnivalók a tanulóbiztosításról

A tanév szeptember 1-jén indul.

Érkezés az iskolába: 7:45-ig

Ünnepély kezdete: 8 óra

Osztályfőnöki órák: 9 órától 4 osztályfőnöki óra

Hozni kell:

• bizonyítványt (kivéve az új diákok és azok, akik vizsgák miatt már behozták)
  • diákigazolványt, mert osztjuk a matricákat (kivéve az új diákokat, akik szeptember elején kapják a diákigazolványukat)

Az őszi érettségire való jelentkezés tudnivalói olvashatók az iskola emeleti faliújságján és a honlapon. Szeptember 1-jén minden érintett keresse fel az igazgatóhelyettesi irodában Frekot Erika igazgatóhelyettest, aki adja a szükséges dokumentumokat.

(Az érettségi vizsgára jelentkezés helyszíne nem az Ady Endre Gimnázium!)

Tanulóbiztosítás a 2023-24-es tanévre

Az iskola a Szimba tanulóbiztosítást tudja intézni, melynek megkötése nem kötelező. Ismertetőt és válaszkártyát az osztályfőnököktől lehet kérni. Nem tudunk adni minden tanulónak, csak azoknak, akik kérik.

A válaszkártya visszahozása a választott csomag árával együtt szeptember 11-ig lehetséges. Mike Gabriella iskolatitkárnak lehet leadni.