Tájékoztatás a szóbeli felvételi vizsgáról általános iskolásoknak

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A Felvételi tájékoztatónknak megfelelően a szóbeli meghallgatásra azokat a tanulókat hívjuk be, akik az írásbeli dolgozataik eredményéből (max. 100 pont), valamint az általános iskolai eredményeikből (max. 50 pont) számolt összesített pontszám alapján az előre jelzett létszámkeretbe beférnek, valamint a tájékoztatóban közölt egyéb feltételeknek is megfelelnek.

A szóbelire behívott tanulók listáját honlapunkon a Felvételi fül alatt találják. Az időpontokat tartalmazó részletes szóbeli beosztást is itt tesszük közzé.

Az idő rövidsége miatt postai úton senkinek nem küldünk értesítést! Kérjük, figyeljék a honlapot!

Köszönjük türelmüket.

Szalai Bernadett