Szóbeli meghallgatásra behívott tanulók listája

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A február 23. szerdáig beérkezett jelentkezési lapok feldolgozása alapján elkészítettük a szóbelire behívott tanulók listáját.

A listák a tanulók oktatási azonosítóját tartalmazzák növekvő sorrendben, illetve a tanuló által a jelentkezési lapon megadott jeligét abc sorrendben.

A Felvételi tájékoztatónknak megfelelően a szóbeli meghallgatásra azokat a tanulókat hívjuk be, akik az írásbeli dolgozataik eredményéből (max. 100 pont), valamint az általános iskolai eredményeikből (max. 50 pont) számolt összesített pontszám alapján az előre jelzett létszámkeretbe befértek, valamint a tájékoztatóban közölt egyéb feltételeknek is megfeleltek.

A beérkezett adatok alapján azokat a diákokat várjuk a szóbeli felvételi meghallgatásra, akik az eddig elérhető 150 pontból

• Hatévfolyamos képzés esetén legalább 113 pontot
  • Ötévfolyamos, nyelvi előkészítő évfolyammal induló képzés esetén legalább 111 pontot
  • Négyévfolyamos emelt szintű biológia képzés esetén legalább 109 pontot
  • Négyévfolyamos emelt szintű humán képzés esetén legalább 105 pontot
  • Négyévfolyamos általános tantervű képzés esetén legalább 108 pontot
    értek el.

Az egyes tagozatokra a felsorolt ponthatárok alapján hívjuk be a felvételizőket. Azok a négyévfolyamos képzéseinkre jelentkezett tanulók, akik több tagozatkódot is megjelöltek, lehet, hogy valamelyik megjelölt tagozaton nem szóbelizhetnek, de ettől függetlenül más tagozaton vagy tagozatokon lehet, hogy behívásra kerültek. Kérjük, nézzenek át minden megadott listát!

A 1105-ös kódú, általános képzés esetében a lista elején találhatók azok a tanulók, akik számára eddig elért pontszámok alapján (a Tájékoztató füzetben megjelentek szerint) szóbeli meghallgatás nélkül megajánljuk a maximális 50 pontot az általános képzésre vonatkozóan. Amennyiben más tagozatot is megjelöltek, szóbeli meghallgatásukra sor kerül azokból.

Hatévfolyamos képzés

Négyévfolyamos képzéseink:

A szóbeli beosztásokat (időpont, terem) és a szóbeli meghallgatásra vonatkozó egyéb információkat legkésőbb február 26-ig tesszük közzé honlapunkon.

A szóbeli vizsgára vonatkozóan levelet senkinek nem küldünk!

A felkészüléshez sok sikert kívánunk!

Fájlok

A hatévfolyamos szóbeli meghallgatásra behívott tanulók listája_2022.pdf (496 KB)
LetöltésMegnyitás
nyelvi előkészítő évfolyammal induló képzés - szóbeli vizsgára behívott tanulók listája_2022.pdf (812 KB)