Középiskolás Sárkányhajó Kupa I. és II. hely

Május 23-án a KSI Népszigeten lévő sporttelepén sárkányhajó versenyen vettünk részt. Két osztály a 11. D és mi, 10. A-ba járók vágtunk neki a kalandnak osztályfőnökeinkkel. Tavaly még versenyen kívül indulhattunk csak, de idén már a középiskolásoknak is szerveztek versenyt. Az első futam kora délelőtt zajlott, aminek csak bemelegítő jellege volt, mégis sikerült biztosan hoznunk a futamot. A szárnyalás aztán az éles versenyen is folytatódott, így mi nyertük el az első helyezést. A másik osztály is szépen szerepelt, ők a második helyen végeztek, így elmondhatjuk, hogy nagyon sikeres volt a részvétel, méltóan képviseltük az iskolát. Kicsit fáradtan, de nagyon boldogan, élményekkel a tarsolyunkban és éremmel a nyakunkban hagytuk el a szigetet.

Bánhegyi Ádám 10. A osztály