Iskolán kívüli programok • archívum

Emlékkonzerv a Náthán gyermekei című előadásról

Amikor a mínusz 10 fokos hideg ellenére a 17.10 percre megbeszélt találkozóra minden iskolatársam pontosan megjelent, már biztos voltam benne, hogy nem csak engem izgatott fel Proksza tanárnő színházi invitálása.

Parlamenti Különóra

2012. februárjában gimnáziumunk 11.b osztálya az osztályfőnök vezetésével részt vett a Parlamenti különórán.

Látogatás a Kardiológiai Intézetben

Látogatás a Kardiológiai Intézetben   December 7.-én a 12. évfolyam biológia tagozata és biológia fakultációja a Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézetbe látogatott. Mindannyian izgatottan vártuk a vissza nem térő alkalmat. Először megismerkedtünk az EKG-val, és annak működésével, amit vállalkozó szelleműek ki is próbálhattak. Később felidéztük a régen tanultakat a szív felépítéséről és működéséről.  Megmérhettük...