Felvételi

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2018-2019. évi tankönyvrendeléssel kapcsolatban a május 17-i értekezleten kapnak tájékoztatást.

A tankönyvcsomagot a tanulók térítésmentesen kapják.

Önöknek előzetesen nincs tennivalójuk.

Budapest, 2018. május 11.

Iskolavezetés

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A szóbeli felvételi vizsgák lezárultával kialakult az iskolánkban felvételiző tanulók ideiglenes felvételi jegyzéke.

A jegyzékben a megjelölt osztálytípus (tagozat) szerinti csoportosításban szerepelnek a tanulók,

OM-azonosítójukkal vagy megadott jeligéjükkel.

Egy tanuló több tagozatra is jelentkezhetett, így az ideiglenes rangsorban is több helyen szerepel.

A szóbeli vizsgán maximálisan 50 pontot lehetett elérni, ez adódott a tanuló által hozott tanulmányi és a központi írásbeli vizsgán szerzett pontokhoz.

Nem rangsorolhatók be azok a tanulók, akik szóbeli felvételin nem vettek részt: nem hívtuk be őket az addig elért pontjaik alapján vagy szóbelizhettek volna, de nem jelentek meg.

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A választott iskolák és tagozatok megjelölt sorrendjén 2018. március 21-22-én lehet változtatni, ha az eredetileg megjelölt sorrend és az iskolák ideiglenes felvételi jegyzékének ismeretében ezt Önök indokoltnak találják.

Ha a tanuló fenti jegyzékek alapján bekerülne az Ady Endre Gimnáziumba, de egy kedvezőbb helyre rangsorolt iskolába felvételt nyer, itt feltüntetett pontszámától függetlenül, iskolánk csak elutasító határozatot küldhet.

A felvehető tanulók listáját a Felvételi Központ küldi majd meg a középfokú intézményekbe.

2018. április 27-ig postára adjuk majd a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek.

Köszönjük, hogy érdeklődésükkel megtisztelték iskolánkat!

Az ideiglenes felvételi rangsorok tagozatonként az alábbi linkeken érhetők el:

1101 6 évfolyamos képzés

1102 nyelvi előkészítő tagozat

1103 biológia tagozat

1104 humán tagozat

1105 általános tagozat

Az alábbiakban  a felvételi eljárásunkkal kapcsolatos tájékoztató anyagokat tekinthetik meg.

Tájékoztató füzet a 2018-2019-es tanévre

Beiskolázási tájékoztató

A 2018-2019-es tanévre tervezett osztályok

Felvételi eljárás