Iskolán kívüli programok

Ady-zarándoklat

Iskolánk tanulói ebben az esztendőben is részt vettek az Ady-zarándoklaton Érmindszenten 2018.11.18-án. Az Ady szülőházánál tartott megemlékezésen az Ady Versmondó Szalon tagjaként léptek fel Trill Helga és Szabó Adrienn 12. b osztályos tanulók. Az utazásra velük tartott Grund Ágnes, az ELTE iskolánkban tanítási gyakorlatát végző magyar szakos tanárjelöltje is.

Pénzügyi és gazdasági ismeretek fejlesztése az Ady Endre Gimnáziumban

Pénzügyi és gazdasági ismeretek fejlesztése az Ady Endre Gimnáziumban Napjainkban elengedhetetlen szükség van arra, hogy az emberek tisztában legyenek alapvető pénzügyi fogalmakkal, jelenségekkel. Azon intézményekben, ahol nem tanítanak gazdasági jellegű tantárgyakat (ilyen a mi iskolánk is) ezen ismeretek megszerzésére a tanítási órákon kívüli külön programok keretében van lehetőség. Iskolánk ezen a téren többféleképpen próbálkozik....

Archív lapok