Sportversenyek

MEGNYERTÜK A DIÁKOLIMPIÁT FRIZBI SPORTÁGBAN

Az országos döntőn mind a lányok, mind a fiúk kiválóan szerepeltek. LÁNYOK: I. HELY FIÚK: I. HELY     Gratulálunk a csapatoknak és Varga Anna felkészítő tanárnak!!!

Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny 2019

A Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny kerületi fordulójára a XIII. kerületi Hivatásos Tűzoltóparancsnokságon került sor, 2019. április 10-én. Iskolánk csapata a IV. helyen zárta a versenyt. A csapat tagjai a 9.a osztály tanulói: Horváth Bianka Kövesdi Csilla Megyeri Nóra Panker Eszter Míra Szép volt lányok!

Aerobik Diákolimpia országos első hely

Az Aerobik Diákolimpia Országos Döntőjén az iskolát képviselve Kopacz Dalma 1. helyen végzett.  Szeretettel gratulálunk!

Eredményeink a Diákolimpián frizbi sportágban (2019. április)

Frizbi Diákolimpia közép magyarországi regionális elődöntőjén elért eredményeink az V.-VI. korcsoportban: Leányok: II. helyezés Fiúk: I. helyezés   A csapat tagjai: Csomós Olivér 9.c; Drobilits Zsófia, Puskás Petra és Lippai Bence 9.d;   Kapi Ádám 10.c; Bagi Henrietta, Bagaméri Zsófia, Kispál Alexandra, Kopacz Dalma, Bakos Botond, Festarazzo Krisztián, Krizsán Péter; Nagy Bence, Nyitrai Zoltán, Njoku Brendon, Popovics...

Archív lapok