Sportversenyek

Iskolánkban zajlott az Asztalitenisz Kerületi Diákolimpia 2019. október 17.

A hagyományokhoz hűen ebben az évben is iskolánk rendezte meg a kerületi versenyt. Izgalmas mérkőzések és csaták szemtanúi lehettünk. Szép eredményekkel zártuk a viadalt, két diákunk is bajnok lett. A IV. kcs-os leányoknál Fodor Emese 7. a -ból, míg a VI. kcs-os fiúknál Festorazzo Krisztián a 11. d- ből nem talált legyőzőre.

Eredményeink a Kerületi Diákolimpia úszóversenyén 2019.11.13. Honvéd uszoda

Néhány tanuló képviselte az iskolát a IV. korcsoportban és 4 éremmel tért haza maroknyi csapatunk. Mindannyian a 7. a osztály tanulói. Eredmények: Szabó Ferenc 50 m-es gyorsúszásban és hátúszásban I. helyezés Nemecz Réka 50 m-es hátúszásban III. helyezés Krizsák Melitta 50 m-es pillangóúszásban III. helyezés Sneff Dávid 50-es hátúszásban IV. helyezés Szeretettel gratulálunk!

Jó tanuló, jó sportoló díjátadó ünnepség 2019.11.08.

Már 26. alkalommal adták át a díjakat a jó tanuló, jó sportoló tanulóknak és a diákolimpia budapesti és országos versenyeken eredményesen szerepelő diákoknak. Jó tanuló, jó sportoló díjat kaptak: Turschl Csenge 9.a osztály Lippai Bence 10.d osztály Diákolimpián eredményesen szerepeltek: Hajzer Dániel  Zoltán 11.c osztály ergométer országos II. helyezés B33 kosárlabda V.-VI. korcsoportos leány csapat budapesti II. helyezés...

Szép eredmények a Kajak-kenu Diákolimpián

A szeptember 28-án Fadd-Domboriban rendezett Kajak-kenu Diákolimpián szép eredményt értek el diákjaink:   Csurilla Ramón 8.a - Csurilla Balázs 9.ny:    Kajak 4. helyezés   Csurilla Ramón 8.a :    Kajak 3. helyezés   G yőrfi Zsombor 10.a  kenu U16 500m - 4. hely   Szeretettel gratulálunk!

Archív lapok