E-napló

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Iskolánkban KRÉTA naplót használunk, ezért ellenőrző könyvet nem osztunk a diákoknak. Az osztályzatok, a tanulói mulasztások és késések, a fegyelmi fokozatok és dicséretek, valamint az iskola egyéb üzenetei egyaránt egy elektronikus felületen jelennek meg, melyet a szaktanárok és az osztályfőnökök kezelnek.

A 2018. szeptember 12-i szülői értekezleten a 7.a, 9.b, 9.c és 9.Nyek osztályok szülei megkapták az elektronikus ellenőrző felület eléréséhez szükséges tanulói bejelentkezési nevet és jelszót.

A KRÉTA napló jelenleg feltöltés alatt van, ezért kérjük, hogy csak szeptember 17-ét követően lépjenek be a felületre a kapott tanulói bejelentkezési névvel és jelszóval.

A gondviselői jelszavak létrehozásához további adatok felvitele szükséges, ezek generálásáról később adunk tájékoztatást ugyanezen a felületen.

A felület elérése: elektronikus ellenőrző

Az elektronikus ellenőrző felhasználói kézikönyve a következő linken érhető el:

Bármilyen probléma esetén Kónyáné Baracsi Beáta a barabea2@gmail.com címen várja észrevételeiket.

2018. szeptember 12.

Iskolavezetés