E-napló

Kedves Szülő!

Iskolánkban e-naplót használunk, ezért ellenőrző könyvet nem osztunk a diákoknak. Az osztályzatok, a tanulói mulasztások és késések, a fegyelmi fokozatok és dicséretek, valamint az iskola egyéb üzenetei egyaránt egy elektronikus felületen jelennek meg, melyet a szaktanárok és az osztályfőnökök kezelnek.

A 2017-2018-as tanévtől új elektronikus naplóra, a KRÉTA Iskolai Alaprendszerre tértünk át.

A 2017. szeptember 13-i szülői értekezleten minden szülő megkapta az elektronikus ellenőrző felület eléréshez szükséges bejelentkezési nevet és jelszót.

A felület eléréséhez kattintson a következőre: elektronikus ellenőrző

Az elektronikus ellenőrző felhasználói kézikönyve a következő linken érhető el:

A 7.A, 9.B, 9.C, valamint a 9.Ny osztályokba járó diákok szüleit tájékoztatjuk, hogy jelenleg a KRÉTA felülete számukra nem elérhető. A problémát jeleztük a KRÉTA ügyfélszolgálatnak. Amint elérhetővé válik a felület, értesítjük az érintett szülőket, osztályfőnököket, addig is szíves türelmüket kérjük.

Új információ:

A KRÉTA ügyfélszolgálat megoldotta a bejelentkezési problémát, elérhetővé vált a KRÉTA ellenőrző az arra jogosult felhasználók számára. Türelmüket és megértésüket köszönjük.

Bármilyen probléma esetén Kőszegi László a koszegi56@gmail.com címen várja észrevételeiket.

Iskolavezetés