Kertünk • archívum

Madarak és fák napja az Adyban

Május 10-e a Madarak és fák napja. Iskolánkban hagyományosan plakátkiállítást rendezünk a jeles nap alkalmából. Idén a 7.a és a 9.b tanulói készítettek plakátokat. Szombaton pedig részt vettünk az MME által szervezett Madarak és fák napi rendezvényen a Jókai-kertben.

MADÁRELESÉGRE LENNE SZÜKSÉG!

Kedves Szülők! Kedves Diákok! Az őszi szünet óta folyamatosan etetjük a madarakat az iskola kertjében. Minden héten kétszer feltöltjük az etetőket, kitesszük a cinkegolyókat. Mindig minden elfogy, kis kosztosaink hálásak a gondoskodásért. Rendszeres vendégeink a széncinkék, a mezei verebek és egy nagy fakopáncs is. A lehullott szemeket galambok, szarkák, varjak hasznosítják. Fogytán vannak a készleteink!   Kérjük szépen, hogy ha tehetik,...