PALACSINTA NAP – 2014. március 21.

A MEGHÍVÓ A RENDEZVÉNYRE:

„A Prizma EGYMI által szervezett, a diákokat megcélzó eseményre szeretném felhívni figyelmét.

A társadalmi befogadást elősegítő, és egyben a közösségi szolgálatot magában foglaló programunkra invitáljuk sok szeretettel diákjait, és az őket kísérő kollégákat.

Hazánkban a Palacsinta Nap egy vidám, játékos, angolszász hagyománnyal rendelkező országos jótékonysági akció.

A Mándy Iván Szakképző Iskola és Speciális Szakiskola, az Ady Endre Gimnázium, a XIII. kerületi Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat tagjai, és a Prizma EGYMI diákjai együtt játszhatnak, egy jó célért, miközben megtapasztalhatják az elfogadást, feloldódnak az előítéleteik és közelebb kerülnek egymáshoz.

A vetélkedőn négy csapat vesz részt. Egy-egy csapatba iskolánként három-három - összesen 12 főt kell delegálni.

A játék fontos része, hogy minden csapat mögött segítő közönség szerveződjön (kb.10 fő).

A jókedvet, a versenyszellemet és egy kis zsebpénzt kéretik magukkal hozni 2014. március 21-én, pénteken, 14–16 óráig.