Fontos információk újonnan felvettek számára

Tisztelt Szülők és Diákok!

2012. május 21-én 1730-kor szülői értekezletet tartunk az újonnan felvettek számára. Megjelenésére feltétlenül számítunk!

2012. május 23-án (szerdán) 1430-kor nyelvi szintfelmérőt tartunk a jövő évi 7.-es és 9.-es tanulók számára (kivéve a nyelvi előkészítőbe felvett diákokat). A mérés írásbeli feladatokból áll. Vagy angol vagy német nyelvből kell megírni a felmérőt, aszerint, hogy ki mit tanult az általános iskolában. (Aki esetleg egyiket sem tanulta, annak nem kell írnia.)

A megjelenés kötelező (kivéve a nyelvi előkészítősöket), mert ki kell alakítanunk a nyelvi csoportokat és meg kell rendelni a tankönyveket.

Beiratkozás: 2012. június 28. csütörtök  8 – 12 óráig (Csak ezen a napon!)

A beiratkozáshoz hozni kell:

• az általános iskolai bizonyítványt
  • 5000 Ft-ot (iskolai póló, nyakkendő, DSK, biztosítási díj)
  • diákigazolványhoz: okmányirodától kapott hivatalos nyomtatványt + 1400 Ft-ot az igényléshez
  • a gyermek személyi igazolványát vagy születési anyakönyvi kivonatát
  • TAJ kártya számát

Aki tankönyvtámogatást vagy étkezési hozzájárulást igényelt, kérjük, hozzon el minden igazolást, ha még a beiratkozásig nem juttatta el iskolánkba.

Amennyiben a szülők és a gyerek alapos indokkal nem tudnak megjelenni a beiratkozáson, kérjük, hogy bízzanak meg egy felnőttet (családtag, ismerős meghatalmazással), aki az összes fent felsorolt hoznivalóval együtt ezen a napon beíratja a gyermeket.

Üdvözlettel

Az Iskolavezetés