Oxfordi vendégiskola az Adyban

Oxfordi vendégiskola az Adyban - 2012. 05.

Iskolánk és az oxfordi European School között több éve fennálló együttműködés keretében idén is ellátogattak hozzánk az angliai iskola diákjai. Az adysok angolórákon találkozhattak velük, ahol hamarosan oldódott a hangulat, és a kiscsoportok élénk beszélgetésbe kezdtek az olimpiáról, az angliai diákok hétköznapjairól, tanulásról, vizsgákról, sportról, zenéről, egyszóval minden fontos „ügyről”. A fiúk természetesen egy barátságos focimeccsen is összemérték az erejüket, ezalatt a lányok a rounders nevű angol iskolai sport szépségeivel ismerkedhettek. Sajnos annyira hideg volt, hogy az oxfordi diákok ugyan otthon érezhették magukat, de mi, magyarok rászorultunk Csöpi néni kincstári melegítőfelsőire.