Like me, like me

Like me, like me - Beavató színházi előadás 2012. jún. 13.

A varsói premier után Juhász Kata lengyel felkérésre készített Like me, like me című intermediális kompozíciójának hazai előadásán vehetett részt az Ady Endre Gimnázium 12. d osztályos tanulói az iskola szomszédságában található SÍN Kulturális Központban (Gyutacs u. 10-18). Az előadást követően alkotókkal, táncosokkal volt lehetőségük beszélgetni a diákoknak.

Az előadás érzéki találkozás a cyber térben klasszikus és kortárs zene, a high-tech videóművészet és két nagyszerű táncos: Valencia James és Mikó Dávid közreműködésével. Egy a Liszt Ferenc és Frederic Chopin, a két egymást kölcsönösen nagyra tartó, kiváló zeneszerző és zongoravirtuóz művei által inspirált koreográfia és kortárs zenei kísérlet.

Előadják: Valencia James, Mikó Dávid, Koreográfia, fény-és látványterv: Juhász Kata

Zeneszerző: Márkos Albert, Zságer-Varga Ákos, Liszt Ferenc, Frédéric Chopin, Videó: Sztojanovits Andrea