Tehetséggondozó szakkörök az általános iskolák 8. osztályos tanulóinak 2023 szeptemberétől

Az Ady Endre Gimnáziumi alapítvány az iskola reál és angol nyelvi munkaközösségével együttműködve tehetséggondozó szakköröket indít matematika valamint angol nyelv tantárgyakból 8. osztályos tanulók számára.

A szakköri foglalkozások keretében a tanulók érdeklődésének felkeltése, tehetségének kibontakoztatása és olyan gondolkodásmód fejlesztése a cél, mely segítséget jelent majd a középiskolai felvételihez és a középiskolai tanulmányokhoz.

A 2023-2024-es tanév I. félévében 12 alkalommal tartunk foglalkozásokat, alkalmanként 60 percben.

Az I. félévi foglalkozások időpontjai:

tantárgy

évfolyam

foglalkozás időpontja

Angol nyelv

8. osztályosoknak

hétfő 15:00-16:00

8. osztályosoknak

kedd 15:00-16:00

A 12 szakköri foglalkozás részvételi díja tantárgyanként 18 000 Ft/fő.

Beiratkozás 2023. szeptember 12-én és 14‑én (kedden és csütörtökön 1500 órától  1700 óráig

A jelentkezési lap innen letölthető.

Az első foglalkozása

a hétfői angol csoportnak szeptember 18-án

a keddi matematika csoportnak szeptember 19-én

A kitöltött jelentkezési lapot kérjük, hozza magával a beiratkozáskor.

A résztvevők a beiratkozáskor kapott csekk feladóvevényének vagy átutalásról szóló visszaigazolásnak a bemutatásával igazolják a befizetést az első foglalkozáson.

A foglalkozásokhoz menet közben is lehet csatlakozni, ebben az esetben a fizetendő összeg szóbeli megállapodás szerint alakul ki.

Esetleges kérdéseikkel forduljanak Kónyáné Baracsi Beátához a 320-8640-es telefonszámon, illetve az eugyintezesady@gmail.com e-mail címen.

Fájlok

tehetéggondozó szakkör jelentkezési lap_2023_2024.docx (14 KB)
LetöltésMegnyitás