Szóbeli vizsgára behívott tanulók listája

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Az alábbi hivatkozásokra kattintva megtekinthetik - képzési típus szerint - a szóbelire behívott tanulók listáját.

A listák a tanulók oktatási azonosítóját, illetve a tanuló által a jelentkezési lapon megadott jeligét tartalmazzák növekvő sorrendben.

A Felvételi tájékoztatónknak megfelelően a szóbeli meghallgatásra azokat a tanulókat hívjuk be, akik az írásbeli dolgozataik eredményéből (max. 100 pont), valamint az általános iskolai eredményeikből (max. 50 pont) számolt összesített pontszám alapján az előre jelzett létszámkeretbe befértek, valamint a tájékoztatóban közölt egyéb feltételeknek is megfeleltek.

A beérkezett adatok alapján azokat a diákokat várjuk a szóbeli felvételi meghallgatásra, akik az eddig elérhető 150 pontból

• Hatévfolyamos képzés esetén legalább 99 pontot
  • Ötévfolyamos, nyelvi előkészítő évfolyammal induló képzésesetén legalább 102 pontot
  • Négyévfolyamos emelt szintű biológia képzés esetén legalább 96 pontot
  • Négyévfolyamos emelt szintű humán képzés esetén legalább 97 pontot
  • Négyévfolyamos általános tantervű képzés esetén legalább 96 pontot értek el.

Az egyes tagozatokra a felsorolt ponthatárok alapján hívjuk be felvételizőket. Amennyiben az egyik tagozaton egy diák nem szóbelizhet, ettől függetlenül más tagozaton vagy tagozatokon lehet, hogy behívásra került. Kérjük, nézzenek át minden megadott listát!

Hatévfolyamos képzés

Négyévfolyamos képzéseink:

A szóbeli beosztásokat és a szóbeli vizsgára vonatkozó egyéb információkat legkésőbb március 1-ig tesszük közzé honlapunkon, illetve iskolánk aulájában.

A szóbeli vizsgára vonatkozóan levelet senkinek nem küldünk!

A felkészüléshez sok sikert kívánunk!