Szóbeli vizsgára behívott tanulók listája 2020

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A február 21. péntekig beérkezett jelentkezési lapok feldolgozása alapján elkészítettük a szóbelire behívott tanulók listáját.

A listák a tanulók oktatási azonosítóját illetve a tanuló által a jelentkezési lapon megadott jeligét tartalmazzák növekvő, illetve ábécé sorrendben.

A lista képzési típusonként, az alábbi linkekre kattintva érhető el.

A Felvételi tájékoztatónknak megfelelően a szóbeli meghallgatásra azokat a tanulókat hívjuk be, akik az írásbeli dolgozataik eredményéből (max. 100 pont), valamint az általános iskolai eredményeikből (max. 50 pont) számolt összesített pontszám alapján az előre jelzett létszámkeretbe befértek, valamint a tájékoztatóban közölt egyéb feltételeknek is megfeleltek.

A beérkezett adatok alapján azokat a diákokat várjuk a szóbeli felvételi meghallgatásra, akik az eddig elérhető 150 pontból

• Hatévfolyamos képzés esetén legalább 99 pontot
  • Ötévfolyamos, nyelvi előkészítő évfolyammal induló képzés esetén legalább 104 pontot
  • Négyévfolyamos emelt szintű biológia képzés esetén legalább 96 pontot
  • Négyévfolyamos emelt szintű humán képzés esetén legalább 97 pontot
  • Négyévfolyamos általános tantervű képzés esetén legalább 100 pontot értek el.

Azok a 8. osztályos tanulók, akik több kódot is megjelöltek, lehet, hogy valamelyik megjelölt tagozaton nem szóbelizhetnek, de másikon behívásra kerülhettek. Kérjük, nézzenek át minden megadott listát!

Előfordulhat, hogy az időben (február 19-ig) feladott jelentkezési lapokat csak később kézbesíti a Posta.

A szóbeli vizsgák megkezdése után érkező lapokat is fel fogjuk dolgozni, és ha a tanuló pontszáma indokolja, be fogjuk hívni szóbeli vizsgára. Ezen tanulókat február 28. pénteki időpontra fogjuk behívni. Az alábbi listák ezért még kis mértékben bővülhetnek.

Hatévfolyamos képzés

Négyévfolyamos képzéseink:

A szóbeli vizsga időpontokat tartalmazó beosztását és a szóbeli vizsgára vonatkozó egyéb információkat legkésőbb február 24-ig tesszük közzé honlapunkon, illetve iskolánk aulájában.

Minden tanulónak csak egy alkalommal kell szóbelire jönnie, akkor is, ha a fenti listák közül többen is szerepel.

A szóbeli vizsgára vonatkozóan levelet senkinek nem küldünk!

A felkészüléshez sok sikert kívánunk!