Iskolánk énekkara karácsonyi koncertet adott

Iskolánk énekkara idén alakult újjá. Harcz Katalin tanárnő vezetésével az eltelt néhány rövidke hónap alatt készültek fel egy nagyon színvonalas karácsonyi koncertre.

A műsorban egymást váltották a teljes énekkar által, több szólamban előadott szép dalok, az egyéni és páros produkciók. Az énekszámok között verses és rövid prózai összekötő szövegeket mondtak el a diákok. A műsorban egy egész kis blokkot alkottak az angolul megszólaló dalok.

A változatos, szívet melengető és fület kényeztető énekkari produkciót a Béke téri templomban is előadta az énekkar, ahol a szülők és családtagok is meghallgathatták. Az iskola diákjai számára pedig az aulában csendültek fel a karácsonyt és a telet idéző dallamok.

A hangszeres kíséretet iskolánk diákjai és a Fischer Annie Zeneiskola tanára, Feketéné Kurcsinka Erzsébet szolgáltatta.

Köszönjük Harcz Katalin tanárnő munkáját, az énekkar és a zenekar fellépését! Nagyon szép élménnyel ajándékoztak meg minket!

Fájlok

énekkar karácsonyi.docx (12 KB)
LetöltésMegnyitás