A Nyílt napokra való regisztráció menete

Tisztelt Érdeklődő Szülők és Diákok!

Iskolánkban a 2022/2023-as tanévre meghirdetett képzésekről és az itt folyó munkáról Nyílt napok keretében is tájékoztatást nyújtunk.

A Nyílt napok időpontja: 2022. november 28. és 29.

Akik nem tudtak részt venni a november 8-án és 10-én tartott igazgatói tájékoztatókon, azok mindkét napon reggel

8:00 – 8:45 - ig igazgatói tájékoztatót hallgathatnak meg. Erre nem kell regisztrálniuk.

Óralátogatásokra mindkét napon 9:00 órától 13:00 óráig lesz lehetőség.

A bemutató órákon helyszűke miatt csak azokat tudjuk fogadni, akik előzetesen regisztráltak.

Regisztráció kezdete:  2022. november 14. 8:00 óra

Regisztráció vége:       2022. november 18. 18:00 óra

Regisztrálni a gimnázium honlapján a november 14-én reggel 8 órakor megjelenő következő két címszó alatt lehet:

Regisztráció a 2022. november 28-i Nyílt napra

Regisztráció a 2022. november 29-i Nyílt napra

Felhívjuk a figyelmet, hogy rendszerünk a regisztrációról nem tud e-mailben visszajelzést küldeni, egy szöveges üzenet jelenik meg az oldalon, mely a sikeres regisztrációról tájékoztatja a jelentkezőt. Megértésüket köszönjük.

November 28-án hétfőn a 2. és a 3. órában interaktív foglalkozást is tartunk a biológia emelt szintű képzés iránt érdeklődőknek. Kérjük, hogy erre az órára csak nyolcadikos diákok regisztráljanak, szülők számára regisztráció nélkül látogatható ez a foglalkozás.

A regisztráció első óráiban előfordulhat majd, hogy honlapunk működése a nagy leterheltség miatt lelassul, az is előfordulhat, hogy egy ideig nem is lesz elérhető. Több éves tapasztalatunk, hogy ez a helyzet egy-két órán belül rendeződik, a honlapunk ismételten képes lesz majd fogadni a regisztrációkat.

A regisztrációs listákat a jelentkezési időszak alatt folyamatosan figyelemmel kísérjük, így amennyiben többszörös regisztrációt tapasztalunk, a feleslegesen lefoglalt férőhelyek felszabadításával ismét megjelenhetnek szabad helyek a honlapon, és így lehetőség nyílik a regisztrációra.

Távozás előtt a tanulók a titkárságon igazolást kérhetnek.

Figyelmükbe ajánljuk Tájékoztató füzetünket, melyben részletes információkat találnak iskolánkról és a felvételivel kapcsolatos tudnivalókról. A tájékoztató füzet innen is letölthető.

Honlapunkon a Felvételi fül alatt a felvételi eljárásról szóló további tájékoztató anyagok is elérhetők.

Szeretettel várjuk Önöket!

Fájlok

Tájékoztató füzet Ady Endre Gimnázium 2023-2024.pdf (2278 KB)
LetöltésMegnyitás