Egészségnevelési nap

Az idei tanévben az Egészségnevelési napot a Budai hegyekben rendeztük meg, ahol minden osztály egy kisebb kiránduláson vett részt. A nagy létszámra való tekintettel három különböző útvonalat határoztunk meg, melyek mindegyikét 6-6 osztály teljesítette. Az útjuk során 3-3 állomás várt rájuk, ahol mind szellemi, mind fizikai feladatokban helyt kellett állniuk. Volt ugráló kötelezés, fekvőtámasz, totó, elsősegélynyújtás, puzzle kirakás, kinder figurák megkeresése stb.

. A túra során a diákok különböző fajta terméseket  gyűjtöttek  és fotókat  készítettek, előre megadott témákban. Fél 11-kor minden osztály megállt, ott ahol éppen volt, és közösen elfogyasztották a magukkal hozott egészséges ételekből készült tízóraikat.

A távot mindenki sikeresen teljesítette. Minden útvonalon egy győztes osztályt jutalmaztunk, ezek: 9.b, 11.b és 12.a.

Reméljük mindenki jól érezte magát és kicsit közelebb került a természethez!

Reál munkaközösség