Jótékonysági akciók iskolánkban

Az iskolai diákönkormányzat három jótékonysági akciót indít ebben az évben, mely immár hagyományosnak számít. Az adys szellemiséghez hozzátartozik a jótékonyság, a szolidaritás, a másokra figyelés, és fontosnak tartjuk, hogy ezeket a diákság is képviselje.

A Mikulásgyár elnevezésű gyűjtés keretében tartós élelmiszert (rizs, tészta, olaj, konzervek, cukor, édességek stb.), valamint tisztító- és tisztálkodási szereket lehet hozni.

Az állatmenhelyek számára indított akcióban gyűjtünk: rizst, mosogatószert, kutya- és macskaeledel, kisállat-eleséget és játékokat.

A fenti két akció november 21-dec. 16-ig tart.

Egész éves program lesz a november 23-án induló "Hozz + 1 szendvicset" akció, melynek során hagyma nélküli szendvicseket, esetleg hozzátett műzliszeletet, édességet várunk. Ezekért a Bike Maffiától érkeznek és juttatják el őket a rászorulóknak. A program év végéig minden szerdán zajlik.

Fontosnak tartanánk, hogy minden diák résztvegyen az összes akcióban, hiszen nagyon kicsi is nagyon sokat számít.