Iskolánkban járt Papp Máté Bence, a Fricska Táncegyüttes alapító tagja

Február 22-én foglalkozást tartott iskolánkban Papp Máté Bence, a híres Fricska Táncegyüttes egyik alapító tagja. Elhozta egyik ifjú tanítványát, aki már maga is nagyszerűen táncolja a néptánc alapú, különleges ritmustáncokat.

A Fricska Táncegyüttesről tudni lehet, hogy számos neves rendezvényen képviselték hazánkat a világ minden pontján: a Riói Olimpián, Brazíliában, Párizsban a foci EB-n, a pekingi parlamentben, a Monte Carlo Rally záró rendezvényén, a MOB gálaestjén, vendégszerepeltek az Operaház társulatával New Yorkban.  Károly herceg 2018-as születésnapján, II. Erzsébet királynő és az angol királyi család jelenlétében állhattak színpadra.

A tornateremben az adys diákok csodálattal nézték a bemutatót, amibe Papp Máté hamar bevonta őket is. A ritmusok visszatapsolása után tánctanulásra is sor került.

Akinek megtetszett ez a mozgásforma, bekapcsolódhat a Ritmus Akadémia munkájába.