Címünk:
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.

Telefon/Fax: +36 1 320-8640

E-mail: titkar@ady-bp.sulinet.hu

OM azonosítónk: 035245

Alapítvány adószáma: 19652894-1-41

Kapcsolat, térkép

 

For visitors

ecdl logo

327. ECDL központ

Közép-magyaroszági Regionális Munkaügyi Központ

Nyilvántartási szám: 01-0609-04

 

Ökoiskola

madárbarát iskola logoja

Madárbarát

Vizsgafelkészítő
partnerintézmény 

Erőszakmentes iskola logoja

Erőszakmentes
iskola 

Határtalanul

Határtalanul

Aces logo

ACES

 

Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola

 

Müpa Partneriskola

 

 

ERASMUS+

Keresés

Kitüntetések

 


Magyar Köztársaság Érdemkereszt –

Arany fokozat

2006. Herczig Ferencné

 

Magyar Köztársaság Érdemkereszt –

Bronz fokozat

2003. dr. Lukács Istvánné

2004. Schlosserné Jurcsek Katalin

2005. Bérczi Istvánné

 

Toldy Ferenc-díj

2014 Diószegi Endre

 

Miniszteri Dicséret

1991. Diószeginé Németh Dorottya

 

Polgármesteri Dicséret

1996. Herczig Ferencné

2001. Kapcsos Éva

2002. Bérczi Istvánné

2003. Lombosné André Adrienne

2005. Gál Istvánné

 

 

Budapest XIII. kerületért szakmai díj

2001. Herczig Ferencné

2011. Diószegi Endre

 

Arany Katedra Kitüntetés

2002. Kiss Józsefné dr.

2003. dr. Török Zoltánné

2006. Lombosné André Adrienne

2007. Lengyelné Farkas Julianna

2008. Kapcsos Éva

2010. Magyar Tamás

2012. Dr. Lukács Istvánné

2012. Herczig Ferencné

 

Év Tanára kerületi kitüntetés

2001. Szalayné Tahy Zsuzsanna

2003. Diószegi Endre

2005. Diószeginé Németh Dorottya

2006. Szalai Bernadett

2008. Dombovári László

2011. Frekot Erika

2018. Kapcsos Éva

 

 

 

Budapestért díj

Tantestületi elismerés 2007.


 

 

Az Ady Endre Gimnáziumi Alapítvány támogatásával adott díjak

 

 

Az „Év Tanára” címet a diákok évente tartott szavazása alapján a következő tanárok kapták meg:

 

1987–1988.     Fellner Tibor

1988–1989.     Diószegi Endre

1989–1990.     Diószegi Endre

1990–1991.     Popperné Frekot Erika

1991–1992.     Fiar Sándor

1992–1993.     Zimmermann Pál

1993–1994.     Diószegi Endre

1994–1995.     Tóth András

1995–1996.     Fellner Tibor

1996–1997.     Zimmermann Pál

1997–1998.     Fellner Tibor

1998–1999.     Zimmermann Pál

1999–2000.     Mezei Zoltán, Vizkeleti Bernadett

2000–2001.     Kapcsos Éva, Diószegi Endre

2001–2002.     Kapcsos Éva

2002–2003.     Diószegi Endre

2003–2004.     Dombovári László

2004–2005.     Farkas Zoltán

2005–2006.     Farkas Zoltán

2006-2007.      Farkas Zoltán

2007-2008.      Vargáné Drexler Zsuzsanna

2008-2009.      Kiss Katalin

2009-2010.      Farkas Zoltán

2010-2011.      Proksza Ágnes

2011-2012.      Fábián Hariett

2012-2013.      Bérczi Istvánné

2013-2014.      Fábián Harriet

2014-2015.      Kiss Katalin

2015-2016.      Vargáné Drexler Zsuzsanna

2016-2017.      Dombovári László

2017-2018.      Farkas Zoltán

2018-2019.      Kiss Katalin

 

 

Év Diákja

 

1994-1995.      Szécsényi Zsófia,

                        Sütő Szende

1995-1996.      Fábián László

1996-1997.      Strémen Judit

1997-1998.      Selján Éva

1998-1999.      Kovács Igor

1999-2000.      Várkonyi Bernadett

2000–2001.     Szabó Gábor

2001–2002.     Mészáros István, Baló Péter

2002–2003.     Váradi Judit

2003–2004.     Berki Balázs, Bures Éva

2004–2005      Balogh Eszter

2005–2006.     Vágvölgyi Gergely

2006-2007.      Mártonfy Sarolt

2007-2008.      Janovics Réka

2008-2009.      Vámos Violetta

2009-2010.      Bálint Melinda

2010-2011.      Nagy Fanni

2011-2012.      Szondy Zsuzsanna

2012-2013.     Molnár András

2013-2014.     Szabadszállási-Tóbi Nikoletta

2014-2015.     Csikós Éva Margit, Szabó Orsolya Réka

2015-2016.     Tuica Zsófia, Szalay Zsuzsa Eszter

2016-2017.     Pléli Csanád, András Lili Dorka

2017-2018.     Mayer Fruzsina

2018-2019.     Bittner Dóra

 

 

Végzős évfolyam  Kiváló Diákja

2007-2008.  László Zsófia

2008-2009.  Jung Anett

2009-2010.  Földes Zsuzsanna

2010-2011.  Róth Eszter

2011-2012.  Földes Gergely

2012-2013.  Urszinyi Ádám

2013-2014.  Mendrei Zsófia

2014-2015.  Marlok Katalin

2015-2016.  Fekete Dóra

2016-2017.  Kovács Alexandra

2017-2018.  Offor Ebony

2018-2019   Ódor Yvette, Kutsera Hanna Kata

 

 

Ady–díjasok

Alapítva 1998, megkaphatják a tanárok szavazata alapján a kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkát végző 12. évfolyamos diákok

1998–1999.     Szommer Andrea, Selján Éva

1999–2000.     Kuti Gergely

2000–2001.     Fábián Annamária

2001–2002.     Mátravölgyi Béla

2002–2003.     Kovács Dóra, Szabó Eszter

2003–2004.     Ragasits Renáto

2004–2005.     Vályi Csaba

2005–2006.     Sándor Anikó

2006-2007.      Németh Barbara

2007-2008.      Hári Veronika

2008-2009.      Nagy Gergő Botond

2009-2010.      Simon Ágnes

2010-2011.      Bálint Melinda

2011-2012.      Szűcs Dóra

2012-2013.      Szondy Zsuzsanna

2013-2014.      Molnár András

2014-2015.     Szabadszállási-Tóbi Nikoletta

2015-2016.     Hasenfratz Péter

2016-2017.    Csonka Dániel

2017-2018.    Nagy Martin Gellért

2018-2019.    Cziráky Csilla Virág

 

 

 

„HŰSÉG–MINŐSÉG” – Alapítványi kitüntetés

 

2000–2001.

Kapcsos Éva, Tamási István, Kunné Szilágyi Andrea, Kun Györgyné, Szalayné Tahy Zsuzsanna, Karl Attiláné

 

2001–2002.

Lombosné André Adrienne,Zentai Károly, dr. Lukács Istvánné

 

2002-2003.

Karlovits Piroska, Budai Dezsőné, Dombovári László

 

2003-2004.

Gál Istvánné, Blaskó Lászlóné, Szalai Bernadett

 

2004-2005.

Bérczi Istvánné, Vargáné Mészáros Teréz, Kiss Józsefné dr., Diószegi Endre

 

2005–2006.

Diószeginé Németh Dorottya, Csík Istvánné, Frekot Erika

 

2006-2007.

Fellner Tibor, Feketéné Tóth Márta

 

2007-2008.

Katonáné Mayer Katalin, Maár Ferenc Géza, Bíró Ferencné

 

2008-2009.

Magyar Tamás, Mezei Zoltán, Szilágyi Sándorné

 

2009-2010.

Szabó Csaba, Hári Zoltán, Czingliné Zsigovits Mária

 

2010-2011.

Törökné Karakas Marianna, Csizmazia László, Maár Ferenc Gézáné

 

2011-2012.

Kónyáné Baracsi Beáta, Schlosser Katalin, Horváth Illésné

 

2012-2013.

Szilágyi Anna-Mária, Tősér Helga,


2013-2014.

Lengyelné Farkas Julianna, Vargáné Drexler Zsuzsanna


2014-2015.

Czompó Melinda, Csaba Erika


2015-2016.

Palágyi Andrea, Proksza Ágnes


2016-2017.

Fábián Harriet, Sallai Zoltán

Kassai Péterné


2017-2018.

Feketéné Tóth Márta, Frekot Erika, Kiss Katalin


« Vissza

©2020 Ady Endre Gimnázium HírlevélKapcsolat