Disszeminációs délután az Ady Endre Gimnáziumban 2019. március 21.

Az Erasmus projektek egyik eseménye a disszemináció, a módszerek, eredmények átadása, terjesztése.

Második alkalommal rendeztük meg ezt az eseményt közösen a XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola projektkoordinátoraival közösen, ezúttal az Ady Endre Gimnáziumban.

Az eseményt úgy időzítettük, hogy az iskolában futó három Erasmus projekt egyikének a budapesti találkozóján kerüljön rá sor. Ez lehetővé tett egy szelesebb körű nemzetközi kitekintést is, mivel a külföldi partnerek beszámolhattak intézményük többi projektjéről, kezdeményezéséről is.

A projektmegbeszélés, a külföldi kollégákra való tekintettel természetesen angol nyelven zajlott.

A programon jelen volt a Közép-Pesti Tankerületi Központ képviselője is.

A délutánt iskolánk igazgatónőjének, Szalai Bernadettnek köszöntő szavai nyitották meg. Ezt követték az egyes projektek:

A színes és hasznos módszerek és eredmények beszámolója után a délután a résztvevők kötetlen beszélgetésével, a tapasztalatok, ötletek cseréjével folytatódott.

Köszönjük a részvételt!

A program szervezői: Katonáné Mayer Katalin, Sallai Zoltán                     koordinátorok