Címünk:
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.

Telefon/Fax: +36 1 320-8640

E-mail: titkar@ady-bp.sulinet.hu

OM azonosítónk: 035245

Alapítvány adószáma: 19652894-1-41

Kapcsolat, térkép

 

For visitors

ecdl logo

327. ECDL központ

Közép-magyaroszági Regionális Munkaügyi Központ

Nyilvántartási szám: 01-0609-04

 

Ökoiskola

madárbarát iskola logoja

Madárbarát

Vizsgafelkészítő
partnerintézmény 

Erőszakmentes iskola logoja

Erőszakmentes
iskola 

Határtalanul

Határtalanul

Aces logo

ACES

Pro urbe díj logo

PRO URBE

 

Müpa Partneriskola

   
Keresés

2013

12. A Osztályfőnök: Feketéné Tóth Márta

Becsey Fanny, Bejó Renáta, Bühner Valentin Dániel, Czirkos Dániel Gábor, Csajbók Dominika, Demény Zsuzsanna, Füsti-Molnár Enikő, Grád András, Kancsár Bálint, Kankai Zsófia, Kinczel Bettina Dóra, Kiss Luca Virág, Komáromi Tímea, Laczkó Kriszta, Lencsés Bálint, Lovas Don Duong, Máté Norbert, Mérő Balázs, Molnár Zsombor József, Nagy Dorottya, Nagy Mihály Antal, Nagy Norbert Attila, Rózsa Bernadett, Szondy Zsuzsanna, Udrea Roland, Udvardi Bence, Várfalvi Gergő

 

12. B Osztályfőnök: Diószegi Endre

Balogh Nikolett Fanny, Bere Márk Alex, Bodnár Brigitta, Bolgár Alíz, Csontos Bence, Graur Viktória, Hegedűs Anna, Jakucs Claudia, Kiss Márton, Kiss Noémi, Kollár Sándor, Kovács Bettina, Kovács Máté, Kravaricsek Mónika, Máhr Alexandra, Márkus Zsófia, Nagy Elizabeth, Nagy Vanda Katalin, Oláh Barbara, Pelcéder Bence, Péterfalvi Tamás, Püspök Petra, Ruskó Claudia, Szabó Kinga Bianca, Téglásy Éva, Torma Zsolt, Tuba Rebeka

 

12. C Osztályfőnök: Lombosné André Adrienne

Ács Ádám, Benedek Julianna Zsuzsanna, Berényi Dóra, Czeglédi Noémi, Csáki Veronika Nóra, Drofti Dávid, Edőcs Éva, Fazakas Szimonetta, Fülöp Lídia, Geszler Norbert, Hajdúk Petronella Cintia, Horváth Bence Károly, Keszi Róbert, Kiss Bálint, Koch Attila, Kollár András, Korán Vivien, Laboda Gábor, Lakos Nikolett, Mihalyovszky Miklós, Móri Júlia, Pavela Olivér, Pelcéder Péter, Pintér Béla Gábor, Plank Kamilla, Riscutia Krisztián, Sárkány Orsolya, Sárközi Lívia, Szelezsán Linda, Szklenár Gergő, Urszinyi Ádám Richárd, Yem Ronald

 

13. D Osztályfőnök: Stróber Katalin

Altrichter Anett Dóra, Bedjács Bettina, Boros Bianka Petra, Botos Tamás, Bujkó Jan, Gerlei Gréta, Gonda-Nagy Melitta, Kádár Kata Panna, Kádár Viktor, Kercsmarics Réka, Kis Dalma, Lengyel Katalin, Máté Dóra, Máté János, Nagy Edvárd, Nagybányai Lilla, Németh Dorottya Natália, Persa Péter, Petrik Nikolett, Pongrácz Tímea Melinda, Pozsgai Réka, Seres Kristóf, Szakács Henrietta Andrea, Szalay Gy. Soma, Zadravecz Annamária, Zlatkov Dávid

« Vissza

©2017 Ady Endre Gimnázium HírlevélKapcsolat