Címünk:
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.

Telefon/Fax: +36 1 320-8640

E-mail: titkar@ady-bp.sulinet.hu

OM azonosítónk: 035245

Alapítvány adószáma: 19652894-1-41

Kapcsolat, térkép

 

For visitors

ecdl logo

327. ECDL központ

Közép-magyaroszági Regionális Munkaügyi Központ

Nyilvántartási szám: 01-0609-04

 

Ökoiskola

madárbarát iskola logoja

Madárbarát

Vizsgafelkészítő
partnerintézmény 

Erőszakmentes iskola logoja

Erőszakmentes
iskola 

Határtalanul

Határtalanul

Aces logo

ACES

Pro urbe díj logo

PRO URBE

 

Müpa Partneriskola

   
Keresés

2003

12. A Osztályfőnök: Dombovári László

Béla Péter, Bíró Zsolt, Bulecza Dániel, Cseh Noémi, Cserháti Eszter Fruzsina, Csörgei Krisztina, Földi Gábor, Frittmann Péter, Györgyi Piroska Sarolta, Hasuly Vilma, Hikádi Péter, Hudák István, Józsa Zoltán Mihály, Kiss Viktor Bence, Kleyer Zsolt, Kohuth Szilárd, Komjáti Bálint, Kríz Ninetta, Lippai Anna, Marcsenko Viktor, Matis Klaudia, Miklós Dávid, Nagy Attila, Nagy Dániel, Nagy Tamás, Ódor Dezső, Pintér Eduárd Béla, Rendek Rezső Zsolt, Roboz Gábor, Szabó Krisztián János, Veres Máté, Vona Gergely

12. B Osztályfőnök: Mezei Zoltán

Bacsics Tibor, Bácskai Orsolya, Baló Péter, Bandor Éva, Both Szabolcs, Deák Fruzsina, Dóczy Krisztina, Fejes Tamás, Kasztel Barbara, Kisbalázs Anna, Kiss Gergely, Komjáthi Bálint, Kopp Péter, Kovács Dóra, Mészáros Kata, Motyovszki Mihály, Nagy Gábor, Páli Emese, Rácz Renáta, Rapcsok Judit, Rovó Adrienn, Somló Csaba, Stocker Ádám, Szabó Balázs, Szabó Renáta, Tamás Zsuzsanna, Varanka Bernadett, Varga Lilla, Varró Brigitta Barbara, Varsányi Árpád, Wenczl Linda

12. C Osztályfőnök: Lombosné André Adrienne

Bessenyei Zsolt, Bizó Georgina, Bognár Viktória, Boros Emese, Czinege Tamás, Csapi Szilvia, Cseh András, Cseplye Ágnes, Dömötör Adrienn, Eszes Orsolya, Gunics Dóra, Hargitai Marianna, Huber Nikolett Anna, Jassó Judit, Milaj Alvi, Osváth Sándor, Perczel Viktória, Péter Itala, Ponyeczki Zsolt, Rákos Réka, Rozgonyi Brigitta, Rumpler Vivien, Ruszin Ivett, Sipos Ervin Mihály, Somogyi Katalin, Surmann Péter, Takács Melinda Júlia, Tóth Bernadett Tímea, Tóth Szilvia, Zalai Viktória Anita, Zoltán Gergely Tamás, Zsengellér Vilmos Richárd

12. G Osztályfőnök: Kónyáné Baracsi Beáta

Benesch Richárd György, Benkovich Diana, Cserepes Tamás, Galovtsik Lilla Éva, Hirschler Györgyi, Kabók Zsolt Tamás, Kovács Anita, László Viktória, Lázár Emese, Lénárt Péter, Ligeti Zília Orsolya, Lombos Orsolya, Lőrincz Kinga, Machon Melinda Zsuzsanna, Matók Andrea, Mónus Viktor, Németh László, Németh Zsófia, Pálinkás Katalin Henriett, Pásztor Judit, Szabó Eszter, Szanza László Olivér, Szemán Beatrix, Szöllősi Zsófia, Tóth Gabriella Eszter

12. H Osztályfőnök: dr. Török Zoltánné

Berecz Dániel, Erberling Miklós, Foky Szilvia, Gajdos Mátyás, Gál Orsolya, Gönczi Ágnes, Gönczöl János, Gösswein Csaba, Guzsaly Gergely Gyula, Gyetvai Péter, Hernádi Dóra, Kiss Bálint, Komzsik Dóra, Konda Dániel, Kovács Sándor, Kulcsár Júlia, Lukács Balázs Gábor, Magyar Éva Rzsébet, Mécs Gábor, Mészáros István, Miklós Mónika, Molnár Mónika, Nádai Zsolt Gábor, Nagy Anna Paula, Nagy Sándor, Pálfi Gábor, Sohár Bence Bonifác, Szabó Petra, Szöghy Tímea, Tóth Krisztina, Vidrih Dóra, 

« Vissza

©2017 Ady Endre Gimnázium HírlevélKapcsolat