IDÖ elnökválasztás

A 2011-2012. tanév szeptember 12-én megválasztott IDÖ elnökei:

Szakács Henrietta 11. d

Urszinyi Ádám 11. c

Szondy Zsuzsanna10. a

A tavalyi elnök Róth Eszter így búcsúzott tőlünk egy sikeres Ady nap után:

Ezt a fantasztikusan jól sikerült napot és egyben az elmúlt Adys éveimet is lezárva szeretném mindenkinek megköszönni, hogy segítették a 4éves IDÖ elnöki munkámat. Nagyon szerettem ebbe a gimnáziumba járni és Veletek, illetve Nektek programokat szervezni. Bízom benne, hogy a helyemet egy legalább ilyen lelkes diák fogja átvenni!

Az új IDÖ elnökök egyikével Urszinyi Ádámmal beszélgettünk a következő év terveiről, kihívásairól.

Interjú az új IDÖ elnökkel, Urszinyi Ádámmal

H.A.: Mióta vagy tagja az IDÖ-nek, miért léptél be?
U.Á.: Harmadik éve vagyok tagja és azért léptem be, mert nagyon szeretek emberekkel foglalkozni és segíteni nekik, illetve érdekel az iskolai élet, így viszonzom azt, amit kapok itt az iskolában.
H.A.: Miért jelentkeztél IDÖ elnöknek?
U.A: Már tavaly is terveztem, hogy jelöltetem magam, de úgy gondoltam, hogy még nincs elég tapasztalatom. Idén viszont már készen állok erre feladatra.

H.A.: Számítottál rá, hogy megválasztanak vagy meglepetésként ért?
U.Á.: Nem igazán ért meglepetésként, de nem is voltam biztos abban, hogy megválasztanak. Reménykedtem, hogy sikerül.
H.A.: Mit gondolsz, mennyire fogsz tudni összedolgozni a másik két elnökkel, Szakács Henivel és Szondi Zsuzsival?

U.Á.: Úgy gondolom, hogy jól fog menni a közös munka, de biztosan lesznek nézeteltérések, hiszen két lány és egy fiú..:)
H.A.: Nagy felelősségnek érzed ezt a pozíciót?
U.Á.: Igen, mivel az elnöknek többek között az a dolga, hogy összetartsa a csapatot, az IDÖ-t és mindig felkészültnek kell lennie, hogyha segítséget kérnek tőle, akkor helyt tudjon állni.
H.A.: Milyen publikus terved, terveitek vannak az idei évre? Számíthatunk valami olyanra, ami eddig nem volt megszokott itt az Adyban?
U.Á.: Persze, vannak terveink. Amit én nagyon szeretnék, az az, hogy az iskola környezetét mind kívül, mind belül megszépítsük, de sajnos többet nem mondhatok.
H.A.: Milyen érzésekkel vágsz neki ennek a kihívásnak?
U.Á.: Kicsit félek tőle, de alapvetően magabiztos vagyok és izgalommal várom az új feladatokat.

Köszönöm szépen az interjút, sok sikert nektek!

Haas Andrea 10.b