Aktuális tanév • archívum

Iskolai közösségi szolgálat a kőbányai streetball versenyen

Azt hiszem, bátran mondhatjuk, hogy nincsen streetball adysok nélkül, és ez most sem volt másképpen. Szerencsénk volt az idővel és a rendezvényen megmérkőző csapatokkal is, kellemesen és élvezetesen telt el a nap. Szívesen megyünk és segítünk, mindig számítanak ránk. Most is nagy dicséretet kapott a csapat a közreműködésért. Ősszel ismét megyünk. Varga Anna testnevelő

Közösségi szolgálat a Homoktövis Természetvédelmi Területen (2023.03.04.)

Szombaton 18 diákkal dolgoztunk a Homoktövis védett területen, Újpesten. A terület fő értéke, hogy a Duna homokján egyedül itt él hazánkban vadon a homoktövis nevű cserje, melyet magas C-vitamin tartalma miatt sokfelé termesztenek. Az MME által szervezett program kezdetén megismerkedtünk a területtel, ahol a nyílt és zárt homoki gyepek védelme, területük megszabadítása a nem kívánatos cserjéktől és fafajoktól a fő feladat. Az élőhelykezelés már 13...

Segítettünk a Magyar Kosárlabdázás Napján (2022.09.17.)

30. alkalommal gyűltek össze a kosárlabdázás szerelmesei a Hősök terén. Bár az időjárás hideg, a hangulat annál forróbb volt. Diákjaink a rendezvény lebonyolításában vettek részt, iskolai közösségi szolgálat keretében.  A rendezvény végén nagy dicséretet kaptunk a pontos és kifogástalan munkáért, tavasszal ismét várják gyerekeinket. Varga Anna testnevelő

Közösségi szolgálat a kőbányai Streetball versenyen a Népligetben 2021.06.12

Idén is reszt vettünk a rendezvényen, ahol már sokadik éve segítjük a verseny gördülékeny és színvonalas lebonyolítását. A diákok szeretik ezt a lehetőséget, mert a feladatok mellett sok-sok élménnyel gazdagodnak ezen a napon. Büszkeség, hogy minket kérnek fel a munkára, mert diákjaink mindig lelkes, pontos és megbízható segítői a programnak.