SZÓBELI BEOSZTÁS (négy- és hatévfolyamos képzés)

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A március 5. péntekre meghirdetett szóbeli vizsgákat MEGTARTJUK. A járványügyi szabályok szigorú betartása mellett várjuk a megadott időpontban a diákokat.

----------------------------------

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A jelentkezési lapon lehetőség volt a "megjegyzés" rovatban szóbeli időpontra vonatkozó kérést rögzíteni. A szóbeli meghallgatásra bekerülő tanulók kéréseit minden esetben figyelembe vettük.

A bizottságok összeállításakor arra törekedtünk, hogy minden tanulónak csak egyszer kelljen eljönnie az Ady Endre Gimnáziumba és a bizottság összetétele igazodjon ahhoz, hogy minden behívott tanulót minden olyan tagozatra kérdezni tudjunk, amelyre elérte a behívási ponthatárt.

2073 jelentkezés érkezett, 21 bizottságban 597 tanulót hallgatunk meg a meghirdetett 120 helyre.

A továbbiakban időpont módosítására nincs lehetőségünk.

Megértésüket köszönjük!

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Az alábbi hivatkozásokra kattintva megtekinthető a szóbelire behívott tanulók beosztása napok szerinti bontásban.

A listák a tanulók oktatási azonosítóját, illetve a tanuló által a jelentkezési lapon megadott jeligét tartalmazzák.

Kérjük, hogy a felvételiző a szóbeli vizsgára hozza magával:

• arcképes igazolványát
  • ellenőrző könyvét vagy a kivonatot az e-naplóból (osztályzatok és feljegyzések napi nézete)
  • egy felbélyegzett A5-ös (közepes) borítékot. (A borítékot nem kérjük megcímezni!)

Felhívjuk ismételten a figyelmet, hogy a szóbeli időpontokról a tanulóknak külön értesítést nem küldünk!

Kérjük olvassák el a szóbeli vizsgák lebonyolításáról szóló információkat!

Ajánljuk figyelmükbe felvételi tájékoztatónkat, melyben a vizsgán kérdezhető témaköröket minden tagozatunkra vonatkozóan megadtuk.

Hatévfolyamos képzés

Négyévfolyamos képzés: