Biológia verseny döntőseinek névsora
Kedves Versenyzők!
Szeretettel várjuk az alábbi, legmagasabb pontszámot elért versenyzőket a döntőre.
A döntő időpontja: 2017.december 14. csütörtök 15 óra (kérjük, negyed órával korábban érkezzetek meg)
Helye: Ady Endre Gimnázium
1139 Budapest Röppentyű u. 62.
A döntő írásbeli feladatokból áll. A javítást folyamatosan végezzük, így kb. 17 órakor eredményhirdetéssel zárul a nap.
NÉV |
ISKOLA |
Pontszám |
Tempelfi Csilla |
Első Óbudai Német nyelvet Oktató Nemzetiségi Általános Iskola |
106 |
Hiezl Petra Noa |
Pannónia Általános Iskola |
105 |
Dobosy Balázs |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
105 |
Lengyel Franciska |
Hegedüs Géza Általános Iskola |
104 |
Molnár Dávid Csanád |
Hegedüs Géza Általános Iskola |
104 |
Fölker Alexa Petra |
Hunyadi Mátyás Általános Iskola |
103 |
Varga Viktória |
Hunyadi Mátyás Általános Iskola |
103 |
Fehér - Lipárdy Anna |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
103 |
Sziklai Zsófia |
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
102 |
Panaosz Míra |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
102 |
Sebők Mihály |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
101 |
Székely Dénes Benedek |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
101 |
Földvári Melinda |
Bárczi Géza Általános Iskola |
101 |
Fodros Bianka |
Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola |
101 |
Kondacs Noémi |
Hegedüs Géza Általános Iskola |
101 |
Oláh Vince |
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
101 |
Szabó Anna Gréta |
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
101 |
Flavell Jodie Alexa |
Pannónia Általános Iskola |
101 |
Kavginov Rebeka |
Pannónia Általános Iskola |
101 |
Farkas Bálint |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
101 |
Kovács Réka |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
101 |
Barna Boglárka |
Gárdonyi Géza Általános Iskola |
100 |
Sipos Lotti |
Gárdonyi Géza Általános Iskola |
100 |
Székely Zsófia |
Gárdonyi Géza Általános Iskola |
100 |
Mák Szimonetta Virág |
Hunyadi Mátyás Általános Iskola |
100 |
Rácz Rebeka Kitti |
Hunyadi Mátyás Általános Iskola |
100 |
Molnár Brúnó |
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
100 |
Büki Gergely |
Bárczi Géza Általános Iskola |
99 |
Bakó Eszter |
Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola |
99 |
Brenkus Lilla Magda |
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
99 |
Komarovszky Lilla |
Pannónia Általános Iskola |
99 |
Valkó Luca |
Pannónia Általános Iskola |
99 |
Bendes Enikő |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
99 |
« Vissza