Felvételi • archívum

Tisztelt Érdeklődők!

Hamarosan közzétesszük a 2020-as beiskolázáshoz kapcsolódó Tájékoztató füzetünket.

Addig is - többek érdeklődésére válaszolva - jelezzük, hogy az igazgatói tájékoztatók időpontjai:

• November 5. kedd 15:00 igazgatói tájékoztató a szülőknek a 6 évfolyamos gimnáziumi osztályról
  • November 6. szerda 15:00 igazgatói tájékoztató a szülőknek a 4 és 5 évfolyamos gimnáziumi képzésről

Óralátogatási lehetőséget is biztosító Nyílt napok november 28-án és 29-én lesznek.
A nyílt napokra november 18-tól lehet majd regisztrálni a honlapon.

Iskolavezetés

Tájékoztatás a felvételről vagy elutasításról szóló értesítések postázásával kapcsolatban

Ideiglenes felvételi jegyzék 2017

4 és 5 évfolyamos szóbeli felvételi beosztása 2017

6 évfolyamos szóbeli felvételi beosztása 2017

Tájékoztató a központi írásbeli felvételi vizsgákról

Iskolánkról

A 2017–2018-as tanévre tervezett osztályok

Szülői tájékoztatók és nyílt napok

Felvételi eljárás 2017-2018

Tájékoztató füzet 2017-18.

Megtekintés

Felvételi jegyzék 2016

Tisztelt Szülők!   Az alábbiakban Önök megtekinthetik a jelentkezők felvételi jegyzékét , melyet a tanév rendjéről szóló miniszteri rendeletben meghatározott módon hozunk nyilvánosságra. (A honlapon kívül a jegyzék máshol nem jelenik meg.)     A felvételi jegyzéket tanulmányi területenként tesszük közzé, valamennyi, az adott tanulmányi területre jelentkező tanuló feltüntetésével. A jegyzékben a jelentkezők...

8. osztályosok szóbeli felvételi beosztása

Szóbeli vizsga időpontjának módosítása   Tisztelt Szülők! A felvételi jelentkezési lap leadásakor Önöknek lehetősége volt arra, hogy a szóbeli meghallgatás napját megjelöljék. Kérésüket minden esetben figyelembe vettük a szóbeli felvételi bizottságok összeállításakor. Kérjük, módosítást ne kérjenek, csak pl. beteg gyermek orvosi igazolásának bemutatásával.   Megértésüket köszönjük!

6. évfolyamos szóbeli felvételi beosztása

Tájékoztató a központi írásbeli felvételi vizsgákról