Két diákunknak könyve jelent meg – 2013. március

Reichardt Emese 10. a

Victoria Scott -  A nem várt valóság , 2012. Underground
Reichardt Emese ír Szilágyi Viktória könyvéről
"Amikor a kezembe adták a könyvet, hogy olvassam el, kíváncsi lettem. Még aznap elkezdtem olvasni, és amikor megtudtam, hogy egy One Direction-ről szóló fanfiction kicsit megijedtem, ugyanis semmit se tudtam róluk, csak hallottam, hogy van egy ilyen banda. De ennek ellenére is elolvastam.
Mindig van valami történés, amik tényleg úgy vannak leírva, hogy teljesen bele lehet képzelni magad a szereplő helyébe. Nagyon tetszett és csak ajánlani tudom mindenkinek, még aki nem is ismeri a bandát."

Reichardt Emese – Vérvonalak, 2012. Novum Publishing
Szilágyi Viktória ír Reichardt Emese könyvéről
Miután megkaptam a könyvet, elkezdtem olvasni, bár tartottam tőle, hisz mostanában annyi vámpír történet van. Szerencsémre csalódást okozott, nem olyan volt, mint a megszokottak. Voltak történések és jól megadott szálon futott végig a történet. A cím is jól kifejezi ezt, hisz ez a fő szempont a szereplők életében.
Jobban bele élheti magát az ember a történetbe, hisz az egész Magyarországon játszódik és, így egyszerűbb talán elképzelni az egészet. Még, aki nem is szereti a vámpíros történetet annak is bele kell olvasnia.