Szülői segítséget kérünk

Kedves Szülők!

Iskolánk az Ökoiskola program keretében idén Egészségnap címen szervez iskolai témanapot. Az Egészségnap időpontja: december 12. (szombati munkanap).

Azt tervezzük, hogy a változatos programon felül a nap folyamán népszerűsítjük a házilag készített, hagyományos élelmiszereket.

Részint „Hozd magaddal a bögréd, poharad!” felkiáltással műanyagpohár mentes módon szeretnénk gyümölcsteákat, fűszernövényekből készült teákat kínálni a diákoknak (természetesen ingyen).

Másrészt házi lekvárokat, termelői mézeket szeretnénk kóstoltatni. Van egy lelkes szervező diákcsapatunk, akik a lebonyolításban segítenek majd.

Mit kérünk Önöktől?

Kérjük, hogy ha van olyan házi lekvárjuk, befőttjük, a kertben termett, teának való növényük (pl. citromfű, csipkebogyó), amit szívesen felajánlanának a programra, akkor november folyamán küldjék el nekünk.

Aki termelői mézet tud felajánlani (nem kell, hogy saját készítésű legyen), annak is nagyon örülünk.

Hova lehet leadni a behozott vagy beküldött házi finomságokat?

• az osztályfőnököknek
  • az igazgatóhelyettesi irodában

A diákság nevében köszönjük szíves  támogatásukat!

A tantestület