Krimi a gimiben

Figyelem! Megrázó történet következik.

Az Ady Gimnázium kertjében tragikus esemény történt. A március 25-26-i hétvégén a csendes iskolakertben meggyilkolták Vadkacsa Kázmért, a köztiszeletben álló tőkés récét.

A feltételezett tettes ellen nagy erőkkel folyik a nyomozás. A gyilkos nemcsak elkövette szörnyű tettét, de ott helyben félig meg is kopasztotta, majd jórészt elfogyasztotta áldozatát. A tetthelyen szanaszét hevernek a kitépett tollak. Az áldozat egyes részei (a feje, a nyaka és az egyik lába) hiányoznak, azokat a tettes magával vihette.

A gyilkos felderítésében a lakosság segítségét kérjük.

A feltételezett tettes: Nyest Benő, budapesti lakos.

Személyleírása: kb. 50 cm hosszú, karcsú testalkatú. Lábai rövidek. Legutóbb látott ruházata: barna kabát, fehér mellény.

Ezúton fejezzük ki részvétünket a Rákos-patak kacsatársadalmának. Osztozunk fájdalmukban.

Vadkacsa Kázmért az Ady Endre Gimnázium saját halottjának tekinti.