Iskolánkban, az Ady Endre Gimnáziumban járt Müller Attila

Iskolánkban, az Ady Endre Gimnáziumban járt Müller Attila.  Az ismert médiaszemélyiség Stróber tanárnő szervezésének keretében látogatott el a 10.évfolyam egy angolórájára. Attila rendkívül közvetlenül és kedvesen viselkedett a gyerekekkel ,akik örültek a híresség látogatásának. Az óra alatt a diákok és Attila közösen oldottak meg feladatokat nagy élvezettel. Az ellenőrzés után a híresség felszabadultan mesélt hétköznapjairól, karrierjéről, szabadidős tevékenységeiről és arról, milyen érzés az ismertség. A beszámoló végén alkalmunk nyílt a “sztártévést" kérdezgetni , aki egészen bizarr kérdéseinkre is választ adott. Miután kicsöngettek, a diákok további kérdésekkel ostromolták a színész-műsorvezetőt, aki még a szünetben is lelkesen válaszolt a tanulóknak.

Köszönjük a 10.évfolyam nevében Stróber Katalin tanárnőnek,  hogy ebben a tanévben is sikerült  újabb híres személyekkel találkoznunk, és persze Müller Attilának, hogy eljött hozzánk!

Tóth Laura