A Barátok közt sztárja angol órán

2014. 03.28-a, egy szokásos átlagos napnak indult. Bementünk az iskolába reggel és beültünk óráinkra. Próbáltunk aktívak maradni, de pénteken ez mindig nehéz. Második órára mit sem sejtve mentünk be. Mint mindig, most is figyeltük, hogy mikor jön a Tanárnő le a lépcsőn. A várakozásunkat felülmúlva, kivételesen nem egyedül, hanem a Barátok közt egyik szereplőjével: Aradi Balázzsal érkezett.
Az óra elején meghallgattuk a Mamma Mia-t, aztán különböző szavakat tanultunk meg a színészettel és a filmiparral kapcsolatban. Ezután a Tanárnő készített egy interjút Balázzsal. Természetesen ez mind angol nyelven történt. Balázs nagyon kedves és kommunikatív volt. A Barátok közt kedvelt szereplője nagyon jól és érthetően beszélt angolul és sok érdekességet elárult nekünk a közismert magyar sorozatról. Hogy teljes legyen az egész, a végén készíthettünk vele közös fényképeket. Ezúton is szeretném megköszönni kedves Stróber Katalin Tanárnőnek, hogy egy élménnyel gyarapodhattunk a pénteki napunkon!

Csöngedi Lilla