Adys dráma szakkörösök drámafesztiválon – 2013.06.08.

Az Ady Endre Gimnázium dráma szakköröseinek bemutatkozása Inárcson

Iskolánk „nagy” drámacsoportja, a Versus csoport első előadása a Játékmester címet kapta, amely az egyik szereplő saját versének címe is egyben. Az előadást a gyerekek saját verseire és a hozzájuk közel álló versekre készült improvizációkból Fodor Éva szerkesztette és rendezte.

A csoport június 1-jén részt vett az Inárcsi Diákszínjátszó Egyveleg nevű színjátszó fesztiválon, ahol hozzájuk hasonló módszerekkel dolgozó színjátszó csoportok között mutatkozhattak be. Előadásukat a szakmai zsűri bronz minősítéssel értékelte, valamint egy különdíjjal a „A személyes és hiteles játékért”. Urszinyi Ádám játékát színészi alakításdíjjal jutalmazták.

a csoport tagjai:
Csikós Éva Margit, Énekes Edvárd, Damu Ramóna, Kalcsó Mónika, Lénárt Mónika, Szabó Márton Bence, Szabó Orsolya, Szalma Boglárka, Urszinyi Ádám, Vajda Viktória