Kedvezmény az ECDL STANDARD regisztrációra

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

Az ECDL bizonyítvány a digitális készségek meglétét igazolja. Azt bizonyítja, hogy az, aki megfelelően felkészül, és leteszi a modulvizsgákat, digitális írástudó.

Az ECDL nemzetközi vizsgarendszer több mint 100 országban működik, és eddig világszerte több mint 15 millióan vizsgáztak. Hazánkban az ECDL vizsgázók száma már jóval meghaladta az 500 000-et.

Iskolánk több éve ECDL akkreditált vizsgaközpont, és sok száz tanulónak segített abban, hogy megszerezze az ECDL bizonyítványt, amelyhez a következő modulokból kell vizsgát tenni:
ECDL STANDARD 7 modulos bizonyítvány – kötelező modulok: Számítógépes alapismeretek, Online alapismeretek, Szövegszerkesztés, Táblázatkezelés

• ECDL BASE 4 modulos bizonyítvány – kötelező modulok: Számítógépes alapismeretek, Online alapismeretek, Szövegszerkesztés
  • A fentiekhez választható modulok: IT alapismeretek, Közösségi média, Táblázatkezelés, Adatbázis-kezelés, Prezentáció, Képszerkesztés, Webszerkesztés. Elektronikus hitelesség, elektronikus aláírás (ha van a központnak jogosultsága)

A vizsgák menete és költségei:

Az ECDL rendszerbe történő regisztráció után a modulvizsgákat egyenként lehet letenni.
ECDL BASE diák regisztrációs díj: 6000 Ft, felnőtt: 8000 Ft
ECDL STANDARD diák és felnőtt regisztrációs díj - lásd lejjebb!

Vizsgadíjak diákoknak: max. 2500 Ft/vizsga, felnőtteknek: 3000-4000 Ft/vizsga

REGISZTRÁCIÓS DÍJ AKCIÓ! 2020. szeptember 1-től október 6-ig

• a 7 modulos STANDARD diák regisztrációs díj 7000 Ft helyett most csak 6300 Ft
  • a 7 modulos STANDARD felnőtt regisztrációs díj 9000 Ft helyett most csak 8100 Ft

A kedvezmény csak az ECDL STANDARD regisztrációra vonatkozik, és csak azok vehetik igénybe, akik még az akció időszakában jelentkeznek ECDL regisztrációra.

„Nem hiszem, hogy elvárható, hogy a gyerekek ösztönösen szert tegyenek digitális írástudásra. Ez olyan, mintha azt várnánk tőlük, hogy ösztönösen megértsék Shakespeare-t vagy Proust-ot. Ez egy készség, amit tanítani kell.”
Matthew d’Ancona, a Queen Mary Egyetem kutatója

"----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Jelentkezési lap

Kérjük, töltse ki ezt az adatlapot, és juttassa vissza az ECDL kapcsolattartó részére!

Jelentkező neve, (osztálya):
Születési hely, idő:                                                                                            Anyja neve:
Lakcím:
Kérjük, jelölje be, hogy melyik típusú bizonyítványra jelentkezik:
ECDL STANDARD (7 modulos) bizonyítvány o ECDL BASE (4 modulos) bizonyítvány o

Ezúton nyilatkozom, hogy a gyermekem ECDL bizonyítványt kíván szerezni, és vállalja az ezzel járó felkészülést.
A regisztrációs és vizsgadíjak megfizetését vállalom.

dátum:
aláírás: (diák és szülő/gondviselő)

vagy a következő helyen

Fájlok

1599205832_8685_ECDL_tajekoztato_szuloi_ertekezletre_akcios_regisztracios_dijrol.docx (57 KB)
LetöltésMegnyitás