Címünk:
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.

Telefon/Fax: +36 1 320-8640

E-mail: titkar@ady-bp.sulinet.hu

OM azonosítónk: 035245

Alapítvány adószáma: 19652894-1-41

Kapcsolat, térkép

 

For visitors

ecdl logo

327. ECDL központ

Közép-magyaroszági Regionális Munkaügyi Központ

Nyilvántartási szám: 01-0609-04

 

Ökoiskola

madárbarát iskola logoja

Madárbarát

Vizsgafelkészítő
partnerintézmény 

Erőszakmentes iskola logoja

Erőszakmentes
iskola 

Határtalanul

Határtalanul

Aces logo

ACES

Pro urbe díj logo

PRO URBE

 

Müpa Partneriskola

   
Keresés

Történelem verseny döntő

Kedves Versenyzők, kedves Kollégák!

 

Megtörtént a 3. forduló értékelése is, ez alapján az alábbi tanulókat várjuk a szóbeli fordulóra:

Bóné Boglárka, Weidl Márk, Lőrincz Mátyás, Mezei Fanni, Buzás Bence, Lendvai Kíra, Illés Alexander, Bácsatyai Lili, Simon Bence Noel, Csorba Péter, Ádám Béla Gábor.

Közülük Illés Alexander, Buzás Bence, Simon Bence Noel érték el a legtöbb pontot, külön gratulálunk nekik!

A verseny a korábbiaktól eltérően úgy zajlott, hogy közben nem adtunk tájékoztatást a részeredményekről. Ennek meglett az a pozitív hatása, hogy a kevesebb pontot elérő tanulók nem hagyták abba idő előtt a küzdelmet, hasznukra vált a további kutakodás. Sokan voltak azok is, akiket ezzel az eszközzel nem tudtunk további munkára sarkallni, és jó eredményeik ellenére abbahagyták a versenyt. Nincs jó megoldás, mindkettőnek van haszna és hátránya is.

A szóbeli forduló időpontja: 2017. május 10. 15 óra

Helye: Ady Endre Gimnázium, 137-es terem

Szeretettel várjuk a versenyzőket és a felkészítő tanárokat!

 

Karlovits Piroska és Hollander Gyöngyi

szervező tanárok

 

tanuló

iskola

1.

2.

3.

összesen

Bóné Boglárka

Eötvös

23

26

33

82

Weidl Márk

Kőszeg

30

31

30

91

Gurabi Donát Péter

Gárdonyi

32

 

 

 

Lőrincz Mátyás

Ady

26

31

29

86

Mezei Fanni

Ady

26

31

30

87

Buzás Bence

Újpesti Karinthy

32

31

36

99       2. helyezés

Szöghy Richárd

Csata

20

 

 

 

Mészáros Richárd

Csata

10

 

 

 

Lendvai Kíra

Vizafogó

31

28

25

84

Szamosvári Bánk

Gárdonyi

23

 

 

 

Világosi Kitti

Vizafogó

18

10

 

 

Molnár Csenge

Megyeri Úti

25

31

 

 

Krusóczky Réka

Vízafogó

10

25

21

56

Illés Alexander

Megyeri Úti

35

31

38

104      1. helyezés

Ujjfalussy Kinga

Gárdonyi

27

5

 

 

Handl Melinda

Gárdonyi

22

21

 

 

Kóródi Boglár

Gárdonyi

24

 

 

 

Bácsatyai Lili

Gárdonyi

23

16

34

73

Vona Patrik

Gárdonyi

19

26

 

 

Tóth Gáspár

Gárdonyi

35

 

 

 

Ruzsinszki Lili

Gárdonyi

23

 

32

 

Sárdi Jakab

Gárdonyi

16

19

 

 

Tenkes Anna

Gárdonyi

31

 

 

 

Simon Bence Noel

Gárdonyi

34

31

32

97        3. helyezés

Székely Zsófia Szonja

Gárdonyi

32

 

 

 

Tűzkő Salamon

Gárdonyi

32

 

 

 

Belarbi Imane

Gárdonyi

27

19

 

 

Csáki Zalán

Gárdonyi

15

8

 

 

Csorba Péter

Gárdonyi

20

24

27

71

Erdős Vanessza

Ady

17

 

 

 

Ádám Béla Gábor

Eötvös

28

27

31

86

« Vissza

©2017 Ady Endre Gimnázium HírlevélKapcsolat